E-Devlet 1000 TL Pandemi Sosyal Yardım Başvuru Sonuçları açıklandı! Sürpriz isimlere çıktı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

E-Devlet 1000 TL Pandemi Sosyal Yardım Başvuru Sonuçları açıklandı! Sürpriz isimlere çıktı

GÜNDEM

6 Eylül 2020 Pazar 22:12:00

Son Güncelleme: 06/09/2020 12:28:18

E-Devlet 1000 TL Pandemi Sosyal Yardım Başvuru Sonuçları açıklandı! Sürpriz isimlere çıktı

Koronavirüs salgını sürecinde Devlet tarafından açıklanan Ekonomik İstikrar Kalkanı paketi doğrultusunda, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı koordinesinde sosyal yardımlara da hız verildi. Birinci ve ikinci faz sosyal yardım ödemelerinin ardından şimdi de 3. Faz 1000 TL Pandemi sosyal yardım ödemeleri başladı.

Koronavirüs salgını sürecinde Devlet tarafından açıklanan Ekonomik İstikrar Kalkanı paketi doğrultusunda, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı koordinesinde sosyal yardımlara da hız verildi. Birinci ve ikinci faz sosyal yardım ödemelerinin ardından şimdi de 3. Faz 1000 TL Pandemi sosyal yardım ödemeleri başladı. 1000 TL Pandemi yardımı başvuru sorgulama ekranı merakla araştırılıyor. 3. faz 1000 TL sosyal yardım çıktı mı? E-Devlet üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. An itibariyle 1 milyonu aşkın aileye 1000’er TL sosyal yardım ödemesi gerçekleştirildi. E-Devlet 1000 TL pandemi yardım başvuru sonucu öğrenmek için buyrun haberimize…

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, 1000 TL sosyal yardım başvuruları için gerekli şartları açıkladı! Kimler 1000 TL sosyal yardım alabilir? Bu soru da yanıt bulmuş oldu. Bilindiği üzere Koronavirüs salgını nedeniyle, Devletten ihtiyaç sahibi vatandaşlara 1000’er TL maddi nakit desteği devreye alınmıştı. İlk iki faz kapsamında 4 milyon 400 bin aileye 1000’er TL nakit ödemesi yapılırken şimdi 3. faz 1000 TL Pandemi yardımları da ödenmeye başladı. An itibariyle 1 milyonu aşkın vatandaşa/haneye 1000 TL destek ödemesi daha yapıldı. E-Devlet üzerinden 3. faz Pandemi sosyal yardım başvurusu yapan vatandaşlar da başvuru sonuçlarını öğrenmek için harekete geçti. E-Devlet 3. faz 1000 TL Pandemi sosyal yardım başvuru sonucu sorgulama ekranı!

KİMLER 1000 TL PANDEMİ YARDIMI ALABİLİR? BAŞVURU ŞARTLARI

1000 TL Sosyal yardım başvuruları için şartlar, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nca açıklandı. 3. faz 1000 TL yardımları için başvuracak vatandaşların, 1. ve 2. faz ödemeler kapsamında 1000 TL sosyal yardım ödemesi almamış olması gerekmektedir. Başvuru ve değerlendirmeler Aile bazlı olarak yapılacaktır. Bu çerçevede aynı haneden sadece 1 kişinin başvurusu değerlendirmeye tâbi tutulacaktır.

5510 sayılı Kanunun 4/a kapsamındaki kamu işçileri ile 4/c kapsamındaki memurlar ve SGK’dan düzenli gelir veya aylık alan emekliler ile İşkur kısa çalışma ödeneği ve ücretsiz izin nakdi desteğinden faydalananlar 1000 TL 3. faz sosyal yardım ödemelerinden yararlanamayacaklardır.

3.FAZ 1000 TL SOSYAL YARDIM BAŞVURU SORGULAMA EKRANI!

Koronavirüs salgını nedeniyle Devlet tarafından verilen 1000 TL sosyal yardım için E-Devlet üzerinden başvuru yapan vatandaşlar, başvuru sonuçlarını merakla araştırmaya başladı. Bu bağlamda internette 3. faz 1000 TL sosyal yardım başvuru sonucu nasıl öğrenilir? 1000 TL Sosyal yardım başvuru sorgulama ekranı nasıl girilir? Gibi sorular soruluyor. e-Devlet platformu üzerinden yaptığınız 1000 tl sosyal yardım başvurunuzun son durumunu öğrenebilirsiniz! Başvuru sürecinizin devam edip etmediğini yahut kabul veya reddedildiği bilgisini aşağıdaki link üzerinden öğrenmeniz mümkündür.

1000 TL SOSYAL YARDIM BAŞVURU SONUCU ÖĞRENME EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, E-Devlet platformunda yer verdiği “Sosyal Yardım Bilgileri Sorgulama” ekranıyla sosyal yardım bilgilerinize e-Devlet üzerinden sorgulama imkanı getirmiş bulunmaktadır.

1000 TL PANDEMİ SOSYAL DESTEK ÖN BAŞVURUSU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ! 

3. faz kapsamında 1000 TL sosyal yardım için henüz başvuru yapmadıysanız yukarıdaki adresten hafta içi günlerinde T.C Kimlik numaranızın son hanesine göre, hafta sonu günlerinde ise kısıtlama olmaksızın başvuruda bulunabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı