Bu bankalar emeklilere çok yüksek promosyon ödeyecek!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Bu bankalar emeklilere çok yüksek promosyon ödeyecek!

GÜNDEM

20 Mayıs 2020 Çarşamba 23:28:33

Bu bankalar emeklilere çok yüksek promosyon ödeyecek!

Emekli maaş promosyonları emekliler için bu zorlu süreç içerisinde kurtarıcı oldu. Böylesine zorlu bir süreç içerisinde bankalar müşterileri için maaş tutarlarına göre promosyon ödemesi yapıyor. Emekli maaş promosyon başvurusu yapmayan vatandaşlar Mayıs ve Haziran dönemi içerisinde maaş aldıkları bankanın yapmış olduğu açıklama doğrultusun ek ödeme alma fırsatını elde edecek.

Emekli maaş promosyonları emekliler için bu zorlu süreç içerisinde kurtarıcı oldu. Böylesine zorlu bir süreç içerisinde bankalar müşterileri için maaş tutarlarına göre promosyon ödemesi yapıyor. Emekli maaş promosyon başvurusu yapmayan vatandaşlar Mayıs ve Haziran dönemi içerisinde maaş aldıkları bankanın yapmış olduğu açıklama doğrultusun ek ödeme alma fırsatını elde edecek. Maaş ödemeleri devlet bankalarından alan vatandaşlar için faiz oranları ile bu dönem içerisinde alma olanağına sahip olacaklardır.

Emekli maaşı alan vatandaşlar için 2020 yılı dönüm noktası olmayı başarmış bulunmaktadır. Özellikle bu dönüm noktası korona virüs sürecine gelmesinin ardından birçok emekli vatandaşımıza ödeme yapıldı ve ödemeler yapılmaya devam ediyor. 2017 yılında imzalanan maaş sözleşmesi doğrultusunda emekli vatandaşlar çeşitli tutarlar da promosyon ödemesi alarak 3 yıl aynı bankadan maaş almaya başladı. Aynı şekilde 3 yılın dolması ardından promosyon ödeme zamanı geldi. Bu ödemeler her bankadan bankaya değişiklik göstermesinin yanı sıra en çok merak edilerek araştırılan kamu bankaları promosyon ödemeleri detaylarını haberimizden öğrenebilirsiniz…

DEVLET BANKALARININ GÜNCEL MAAŞ PROMOSYON ÖDEMELERİ

Vakıf Katılım Bankası, Ziraat bankası ve Halkbank aracılığı ile mayıs ayında maaş promosyonu almayı kabul eden vatandaşlar için bankalar tarafından belirlenen şartlar bulunuyor. Bu şartlar doğrultusunda en önemlisi ise taahhüt vermek bulunuyor.

Emekli promosyonu alabilmek amacıyla emekli vatandaşlar maaşlarını 3 yıllık bir söz vererek bankalardan promosyon ödemeleri almayı hak ediyor. Bunun için öncelikle taahhüt imzalayarak vatandaşların maaş tutarlarına göre belirlenen promosyon ödemeleri bankalar tarafından belirlendi.

  • Aylık emekli maaşı 1499 TL’ye kadar olan emekliler Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank’tan 500 TL promosyon alacaklar.
  • Aylık emekli maaşı 1500 TL ile 2499 TL arasında olan emekliler Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank’tan 625 TL promosyon alacaklar.
  • Aylık emekli maaşı 2500 TL’den yüksek olan emekliler Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank’tan 750 TL promosyon alacaklar.

Olarak belirlenmesinin ardından emekli vatandaşlar emekli promosyon ödemelerini aldıkları bankadan tekrardan taahhüt etme hakkına sahip olmasının yanı sıra başka bankaya taşıma olanağına da sahip olabilmektedir. Günümüzde birçok kişi emekli promosyon ödemelerini şimdiye kadar almasıyla birlikte özellikle bu zorlu süreç içerisinde destek imkanı sağlandı. Böylelikle emekliler bu zorlu süreç içerisinde rahat nefes alma fırsatını elde etmektedirler.

EMEKLİ PROMOSYON ÖDEME BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

Bankalarda emekli maaş promosyon başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar nasıl yapacağını merak içerisinde araştırmaktadır. Başvuruları yapmak için şubeye gitmenize gerek yok. Kolay bir şekilde emekli vatandaşlar başvurularını Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank şubelerinden yapabileceği gibi internet bankacılığını da kullanarak başvuru yapma olanağına sahip olabilmektedir.

Emekli vatandaşlarımız bu fırsatlar doğrultusunda maaş taahhütlerini internet bankacılığı vasıtasıyla onaylamış ve 3 yıl bu bankada kalmanın sözünü verme olanağına sahip olabilmektedir. Başvurusu onaylanan vatandaşlar promosyon ödemelerini ek ödeme olarak hesaplarında görme fırsatını elde edeceklerdir.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı