Bankaların Çalışma Saatleri Değişti! Aralık Ayı Güncel Banka Çalışma Saatleri
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Bankaların Çalışma Saatleri Değişti! Aralık Ayı Güncel Banka Çalışma Saatleri

GÜNDEM

9 Aralık 2020 Çarşamba 17:37:56

Son Güncelleme: 09/12/2020 17:37:59

Bankaların Çalışma Saatleri Değişti! Aralık Ayı Güncel Banka Çalışma Saatleri

Bankaların çalışma saatleri değişiyor. Vatandaşlarımız tarafından bankalarda işi olanlar haberimizi dikkatle okusun. Artık bankalarda işlem yaptırmanız için bankalara farklı saatlerde müracaat etmeniz gerekebilir. Korona virüs vatandaşlarımızın hayatında hem ekonomik hem de bununla birlikte sosyal alanlarda vatandaşlarımızın hayatında değişikliklere yol açtı.

Yaşanılan değişikliklere her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Vatandaşlarımız yaşanan yeniliklerle yeni gelen normal düzene alışmaya çalışıyorlar. Yeni gelen normal düzen ile birlikte vatandaşlarımız bütün değişikliklerden haberdar olmak istiyorlar. Vatandaşlarımız tarafından bankaların çalışma saatlerinde değişiklikler mi yaşandı? Hangi bankaların çalışma saatleri hangi saatlerle değiştirildi? Gibi pek çok soru vatandaşlarımız tarafından oldukça merak ediliyor. Araştıran ve merak eden vatandaşlarımız için ayrıntıları haber kaynağımızda paylaştık.

Vatandaşlarımız bankalardan gelen değişiklikleri oldukça merak ediyorlar. Gelen korona virüs salgını ve beraberinde getirdiği ekonomik sıkıntılar nedeniyle vatandaşlarımız çareyi kredi çekmekte buldular. Her daim vatandaşlarımızın yanında olan bankalarımız yine vatandaşlarımıza yardım etmeye devam ediyor. Bunun için de vatandaşlarımızın bankalara olan ihtiyacı da her zamankinden daha fazla artmıştır. Özellikle korona virüsün ilk başladığı zamanlarda bankalarımızın korona virüse destek kapsamında verdikleri kredilerden yararlanmak isteyen vatandaşlarımız bankalara akın etti. Vatandaşlarımız için yapılacak olan değişikler oldukça merak ediliyor. Merak eden vatandaşlarımız yeni değişiklileri her yerden araştırmaya devam ediyor. Vatandaşlarımız tarafından yapılan araştırmalar devam ederken biz de sizlerle detayları haberimizde paylaştık.

BANKALARDA YENİ DEĞİŞİKLİKLER YAŞANIYOR!

Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan banka işlemeleri için vatandaşlarımız bankaların yeni çalışma saatlerini oldukça merak ediyor. Korona virüs sebebiyle sosyal anlamda da her yerde değişimler yaşanmaya devam ediliyor. Yaşanan değişiklikler bankalar tarafından da yaşanmaya devam ediyor. Bankalarda bu sürekte korona virüs kapsamında alınan önlemlere uyulmaya gayret gösteriliyor. Kalabalık ortamlardan uzak durmak ve sosyal mesafenin korunması adına bütün kurumlarda yavaş yavaş değişikliklere devam ediliyor. Korona virüs kapsamında da tekrar artışa girilen bir dönemde bankalar da buna bağlı olarak tedbirlerine devam ediyor.

Bankalarda yapılan değişiklikler vatandaşlarımızı da etkileyecek. Bankalarda korona virüs önlemeleri kapsamında 16 Kasım itibariyle saatlerde değişikliler yaşandı. Vatandaşlarımız bu saatleri iyi öğrenip yeni düzene göre banka işlemlerini halletmek için bankalara müracaat etmeleri gerekecek. Vatandaşlarımız bankalarda yapılan saat değişikliklerini öğrenmek için her yerden araştırma yapıyorlar. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan banka işlemleri çalışma saatlerinin doğru olarak bilinmesi için bizler de bankaların yeni çalışma saatlerini sizler için paylaştık.

BANKALARIN ÇALIŞMA SAATLERİ DEĞİŞTİ!

Pek çok banka korona virüs önlemleri kapsamında çalışma saatlerinde değişiklik yaptı. Vatandaşlarımız tarafından merak edilen bankalar ve değişen çalışma saatleri açıklandı. Bankalar korona virüs nedeniyle çalışma saatlerini değiştiriyor. Bankalarda işlem yapmak isteyen vatandaşlarımızın yeni banka saatlerini bilip ona göre hareket etmeleri gerekmektedir. Bunun için bankalar tarafından korona virüs önlemleri kapsamında yapılan saat değişikliklerini sizler ile paylaştık.

GARANTİ BBVA

  • Garanti Bankası yarından başlamak kaydıyla İstanbul şubelerinde; 10-00 -12.30 ve 13.30-16.00 arasında hizmet sunacaktır.

İŞ BANKASI

  • İş Bankası tarafından yapılan yazılı açıklamada, İstanbul içerisinde mesai saatleri; 10-00 -12.30 ve 13.30-16.00 şeklinde olduğu açıklandı

ZİRAAT BANKASI

  • Ziraat Bankası, 09.00-16.00 saatleri içerisinde müşterilerine hizmet sunmaya devam edecek.

AKBANK

  • Akbank hafta içi 09.00 – 12.30 ile 13.30 – 16.00 arasında hizmet sunmaktadır.

HALKBANK

  • Halk Bank 09.00-16.00 arasında çalışmaktadır.

YAPI KREDİ BANKASI

  • Yapı Kredi Bankası 09.00-16.00 arasında çalışmaktadır.

VAKIFBANK

Vakıfbank bugün sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamayla çalışma saatlerini 09.00 – 12.30 ile 13.30 – 16.00 olarak güncellediğini duyurdu.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı