Bankalardan Emekliler İçin Ek Ödeme Müjdesi! Kimler Ek Ödeme Fırsatından Yararlanabilir Açıklandı!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Bankalardan Emekliler İçin Ek Ödeme Müjdesi! Kimler Ek Ödeme Fırsatından Yararlanabilir Açıklandı!

GÜNDEM

4 Aralık 2020 Cuma 21:54:25

Bankalardan Emekliler İçin Ek Ödeme Müjdesi! Kimler Ek Ödeme Fırsatından Yararlanabilir Açıklandı!

Bankalar tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda pek çok emekli için ek ödeme müjdesi geldi. Ek ödeme yapılacağına dair araştırmalar yapılmasının ardından milyonlarca vatandaşımız araştırmalarını sürdürmesinin ardından milyonlarca vatandaşımız için birbirinden farklı olanaklar sunulmaya devam etmektedir.

Bankalar tarafından emekli maaşını hangi bankadan alıyor iseniz bu durumda promosyon ödemelerinden yararlanma fırsatını bulabilirsiniz. Milyonlarca vatandaşımızı yakından ilgilendiren promosyon ödemeleri ile ilgili önemli açıklamalar yapılmasının ardından pek çok vatandaşımız bu fırsatları değerlendirmek istemektedir. Günümüzde yapılan açıklamaların ardından pek çok fırsatları değerlendirebilmek için günümüzde ki yerini alabilir ve büyük olanaklardan yararlanabilirsiniz.

Pek çok vatandaşımızı yakından ilgilendiren promosyon ödemeleri ile ilgili önemli açıklamalar yapılması üzerine ek ödeme yapılacağı bildirildi. Bankalar tarafından yapılan ortak açıklama ile beraber on binlerce vatandaşımız bu fırsatları değerlendirebilmek için son dakika gelişmeleri değerlendirebilecek. SGK ile anlaşmalı olan bankaya başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek emekli maaşınızı o bankadan alabilirsiniz. Aynı zamanda banka ile promosyon ödeme taahhüdünü de alarak bu fırsatları değerlendirebilmek için ödemelerinizi alabilirsiniz. Her banka emekli maaş ödemeleri doğrultusunda promosyon ödemelerinde farklılık gösterebilmektedir. İşte konuya dair tüm ayrıntıları haber adresimiz üzerinden öğrenebilir ve başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek promosyon ödemelerinizi alabilirsiniz.

PROMOSYON ÖDEMELERİ ARTTI MI?

Emekliler için sunulan promosyon ödemeleri ile ilgili son zamanlarda iddialar bulunmasının ardından promosyon ödemelerinin artıp artmadığına dair araştırmalar gerçekleştirilmektedir. Anlaşmalı olduğunuz banka üzerinden 3 yıllık taahhüdün imzalanması üzerine ek ödemelerinizi alma fırsatını elde edebileceksiniz. Üstelik bu ödemelerin maaşın dışında ek ödeme olarak hesabınıza aktarılacaktır. Her banka farklı ödeme sunmasının ardından belli başlı şartlar da belirlemektedirler. Bu sebepten ötürü araştırmalarınızı doğru bir şekilde gerçekleştirerek yararlanma hakkına sahip olabilirsiniz.

EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMELERİ AÇIKLANDI! HANGİ BANKA NE KADAR PROMOSYON VERİYOR?

Emekli olan vatandaşlarımız için ilk defa 2017 yılında sunulmaya başlayan promosyon ödemelerinin ardından 2020 yılında yapmış olduğunuz sözleşmeleri yenileme hakkına sahip olabilirsiniz. Böylelikle 3 yılda bir olmak üzere verilen promosyon ödemeleri bankalar tarafından açıklamalar doğrultusunda şu şekilde verileceği açıklanmıştır;

  • AKBANK: Maaşa göre 500, 625, 750 lira veriyor.
  • DENİZBANK: 675, 850, 1.000 lira ödüyor. Başkalarını yönlendiren için de 100 TL ek ödeme
  • FİBABANKA: 500, 625, 750 lira veriyor.
  • GARANTİ BBVA: Farklı bir durum olmadan maaşa göre 800, 1.000, 1.200 lira ödüyor.
  • ING: 750 liraya kadar çıkan promosyonların yanı sıra kart ile 750 TL harcama yapma durumlarında her ay için 50 TL nakit verilir. Böylece 2550 TL ye kadar bir ödeme sunulmuş olur.
  • İŞ BANKASI: 750, 875, 1.000 lira promosyon veriyor.
  • ŞEKERBANK: 500, 625, 750 lira ödüyor. 2 otomatik ödeme talimatı verenler için 150 lira, emekli yakınını getiren kişiler için 150 lira, bin liralık kredi kartı ile olan alışverişine 200 lira bonus imkanı var.
  • VAKIFBANK: 500, 625, 750 lira ödüyor.
  • ZİRAAT BANKASI: 500, 625, 750 lira promosyon ödemesi yapıyor.

YENİ EMEKLİ OLANLAR YARARLANABİLİR Mİ?

Promosyon ödemelerinden yeni emekli olan bireylerin yararlanıp yararlanamayacağına dair araştırmalar sürdürülmesinin ardından dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış bulunmaktadır. Pek çok vatandaşımız için sunulan bu olanağın ardından vatandaşlarımız bu fırsatları değerlendirebilmek için gündemimizde ki yerini alacaktır. Emeklilik için sunulan fırsatlar dışında banka promosyon ödemeleri ile ilgili önemli açıklamalar yapılmasıyla beraber yeni emekli olan bireyler de bu fırsatları değerlendirebilecek.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı