Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Bankalara Kredi ve Kredi Kartı Borcu Olanlara Müjde! 3 Ay Ertelemeli Borç Transfer Kredisi Faizleri indi

GÜNDEM

7 Mayıs 2020 Perşembe 23:00:50

Son Güncelleme: 07/05/2020 23:00:33

Bankalara Kredi ve Kredi Kartı Borcu Olanlara Müjde! 3 Ay Ertelemeli Borç Transfer Kredisi Faizleri indi

Kredi ve kredi kartı borcu olan vatandaşlar için müjdeli haber geldi! Kredi kartı borçlularına yönelik hazırlanan borç transferi kredisi paketlerinde faizler düştü! Özel bankaların da zorlu Koronavirüs sürecinde elini taşın altına koymasının ardından borç transfer kredisinde faiz oranları %0.90’ın altına düştü.

Kredi ve kredi kartı borcu olan vatandaşlar için müjdeli haber geldi! Kredi kartı borçlularına yönelik hazırlanan borç transferi kredisi paketlerinde faizler düştü! Özel bankaların da zorlu Koronavirüs sürecinde elini taşın altına koymasının ardından borç transfer kredisinde faiz oranları %0.90’ın altına düştü. Bankalara kredi borcu bulunan vatandaşlar da en uygun borç transferi kredisi hangi bankada? Borç transfer kredisi faiz oranları ne? Bu soruların yanıtını araştırmaya başladı. Borç transferi kredisinde son gelişmelere ve örnek kredi tutar ve ödeme planlarına haberimizin içeriğinden ulaşabilirsiniz…

Kredi borçluları için müjdeli haber! Kredi borcu bulunan ve bu borçlarını tek bir banka hesabında toplayarak ödemek isteyen borçlu vatandaşlar için borç transfer kredisinde faiz oranları düştü müjdesi geldi! Zorlu Koronavirüs sürecinde elini taşın altında koymamakla itham edilen özel bankaların son gelen uyarılardan sonra faiz indirimi kararları da peş peşe geliyor. Bu süreçte Özel bankaların da girişimiyle birlikte, Borç transfer kredisinde faiz oranları %0,90’ın altına düşmüş durumda! Bankalara kredi ve kredi kartı bulunup bu borçlarını tek bir elde toplayarak ödemek isteyen vatandaşlar da borç transferi kredi paketlerini araştırmaya başladı. Hangi banka ne kadar faizle borç transferi kredisi veriyor?

Merkez Bankası’nın son PPK toplantısında aldığı 100 baz puanlık faiz indirimi kararı ve BDDK’dan yansıyan son gelişmeler ve alınan kararlar çerçevesinde özel bankalarda faiz indirimlerini peş peşe açıklıyor. Yapıkredi’den %0,89 konut kredisi müjdesinin ardından şimdi de birçok bankadan, borç transferi kredisinde faiz indirimi müjdeleri gelmeye başladı.

BORÇ KAPATMA KREDİSİNDE FAİZLER DÜŞTÜ!

QNB Finansbank tarafından açıklanan faiz indirimi kararıyla birlikte borç transferi (kapatma) kredisinde faizler daha da düştü. QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamada %0,99 olarak sunduğu Borç transfer kredisinin faiz indirimi kararıyla %0,94 seviyesine çekmişti. Şimdi de QNB Finansbank’tan yeni bir hamle daha geldi ve borç kapatma kredisinde faiz oranlarının %0,89 olarak güncellendiği belirtildi. Böylece borç kapatma kredisinde faiz oranları %0,90 bandının aşağısını görmüş oldu.

BORCUNU KAPATIP TEK ELDEN ÖDEMEK İSTEYENLERE MÜJDE!

QNB Finansbank’tan gelen borç kapatma kredisinde faiz indirimi müjdesinin ardından bankalara borcu olan vatandaş da araştırmalarını sürdürüyor. Bu süreçte, QNB Finansbank’tan 50 bin TL kredi çekerek diğer tüm kredi borçlarını kapatan vatandaş, 60 ay vade ile bu tek elden kredi borcunu aylık 1.132,95 TL olarak ödeyebiliyor. Toplam geri ödeme tutarı 67.977,06 TL olarak hesaplanıyor. Aylık faiz oranı %0,89 olarak belirleyen QNB Finansbank, böylece vatandaşa kredi borçlarını kapatabilmede büyük kolaylık sağlıyor.

BORÇ TRANSFERİ İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank Borç kapatma kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, QNB Finansbank’ın resmi internet sitesinden ön başvuruyla ilgili bilgileri incelemeliler. Bu kapsamda Ön başvurular, T.C Kİmlik no üzerinden 5030’a SMS göndererek veya QNB Finansbank şubelerinden yüz yüze gerçekleştirilecektir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
2 Yorum yapıldı

2 Yorum

  1. Mustafa sağdıç

    26 Mayıs 2020 at 16:06

    Bankalar bu ülkenin yüz karasıdır fakat bu yüz karasını vatandaş mecburen kullanmak zorunda bırakılıyor çünkü vatandaş demek 5 yılda bir lazım olan asalaklardır bu gözle bakıldığı için bu değişmez bir olgu olmaktan öteye geçemez

  2. Mustafa sağdıç

    26 Mayıs 2020 at 16:14

    Bankalar 657 ye tabi olanlara kamu görevlilerine +esnafın bazı kesimlerini hepsini kredi ile borçlandırıp garanti gelen parayı kontrol altına alıp ve kurumsallaşmış ve diğer firmaların kredi taleplerine olumsuz cevap vererek ülkeyi batırmaya çalıştıklarını devleti idare edenler ne zaman görecek

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı