Asgari Ücretle Çalışanlara 375 TL Ek Ödeme Yapılacak! Sadece Başvuru Yapanlar Alabilecek
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Asgari Ücretle Çalışanlara 375 TL Ek Ödeme Yapılacak! Sadece Başvuru Yapanlar Alabilecek

GÜNDEM

22 Kasım 2020 Pazar 13:35:20

Son Güncelleme: 22/11/2020 13:35:00

Asgari Ücretle Çalışanlara 375 TL Ek Ödeme Yapılacak! Sadece Başvuru Yapanlar Alabilecek

Asgari Ücretle çalışanlara 375 TL Ödeme yapılacak. Şu an için sadece başvuru yapan vatandaşlar yararlanacak. Asgari Ücretlilerin merakla beklediği zam haberi geldi. Ekonomik kriz dönemine girdiğimiz bu günlerde ilaç gibi gelecek o yardımın detayları belli oldu.

Vatandaşlarımız için asgari ücretle çalışan vatandaşlarımız için destek ödemesi geliyor. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan ödemeleri bu dönemde vatandaşlarımız tarafından zaten talep ediliyordu. Vatandaşlarımız bu yardım ödemelerini korona virüsün getirdiği olumsuz etkilerden dolayı merakla bekliyorlar. Ekonomik anlamda bütçe krizleri yaşayan vatandaşlarımız için bu ödemeler oldukça önemlidir. Vatandaşlarımız ödemelerden yararlanarak ekonomik anlamda yaşadıkları sıkıntılardan bir nebze olsun kurtulmak istiyorlar. Vatandaşlarımız bu yardımları almak için nereden ve nasıl başvuru yapabiliriz? Bütün asgari ücretle çalışan vatandaşlarımız bu yardımlardan faydalanabilecek mi? Gibi pek çok soruyu merak ediyorlar. Merak eden ve araştıran vatandaşlarımız için haber kaynağımızda detaylara yer verdik.

Vatandaşlarımız korona virüs süreci ile birlikte gelen ekonomik etkilerden olumsuz anlamda oldukça etkilendiler. Özellikle bu etkiler dar gelirli vatandaşlarımızı oldukça sarstı. Dar gelirli vatandaşlarımız için özellikle korona virüs süreci ekonomik anlamda oldukça zor atlatılıyor. Asgari ücretle özelikle de tek maaşla geçinen bunun yanında da bakmakla yükümlü olduğu kişi sayısı fazla olan vatandaşlarımız bu yardımlardan destek almak istiyorlar. Bu şartlarda vatandaşlarımız öncesinde de geçinemiyorken korona virüsle de birlikte gelen ekonomik sıkıntılarla hiç mücadele edemiyorlar. Vatandaşlarımız bu yardımlar için araştırmalarına devam ediyorlar. Vatandaşlarımız araştırmalarına devam ederken biz de sizler için haber kaynağımızda detaylara yer verdik.

375 TL AGİ ÖDEMESİ VERİLECEK!

Asgari ücretle çalışan ve başvuru yapan vatandaşlarımız için 375 TL ödeme yapılıyor. Doğum nedeniyle ücretsiz izin kullanan vatandaşlarımız eş asgari geçim indirimi sebebiyle bu fırsattan yararlanabilecekler. Vatandaşlarımız için yapılacak olan her ödeme oldukça değerlidir. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan ödemeler için vatandaşlarımız sırada bekliyorlar. Başvuru şartlarını sağlayan doğum izninden yararlanmış olan vatandaşlarımız bu ödemeden yararlanabilecekler. Vatandaşlarımız tarafından alınacak olan 375 TL için vatandaşlarımız başvuru yapmak için bekliyorlar.

SAĞLANMASI GEREKEN ŞARTLAR NELERDİR?

Vatandaşlarımız tarafından şartlar sağlandığı zaman vatandaşlarımız bu yardımlardan faydalanabilecekler. Bunun için de vatandaşlarımız sağlanması gereken şartların ne olduğunu oldukça merak ediyorlar. Kendisi çalışma hayatına devam eden ancak eşi doğum iznine ayrılmış olan vatandaşlarımız asgari geçim indirimi hakkından yararlanabiliyor. Doğum yapan kadın da doğum iznine ayrıldığı zaman AGİ hakkından yararlanabiliyor. Bunun için başvuru yapmak gereklidir. Bunun için de vatandaşlarımızın bu başvuruyu yapabilmek için kişinin izinli olduğu süre içerisinde ücret almaması gerekiyor. Bu süre içerisinde herhangi bir gelire sahip olmaması gerekiyor ya da çalışmaması şartı gereklidir. Bu şartları sağlayan vatandaşlarımız AGİ ödemelerinden yararlanabilirseler.

BU YILIN ASGARİ GEÇİM İNDİRİMİ ÜCRETLERİ!

Vatandaşlarımız tarafından merak edilen ücretler aşağıda sıralandığı gibidir:

• İşçi bekârsa, 220,73TL
• İşçi evliyse ve eşi çalışmıyorsa, 264,87 TL
• İşçi evliyse ve eşi çalışmıyorsa ve bir çocuğu varsa, 297,98 TL
• İşçi evliyse ve eşi çalışmıyorsa ve iki çocuğu varsa, 331,09 TL
• İşçi evliyse ve eşi çalışmıyorsa ve üç çocuğu varsa, 375,23 TL
• İşçi evliyse ve eşi çalışıyorsa, 220,73TL
• İşçi evliyse ve eşi çalışıyorsa ve bir çocuğu varsa, 253,83TL
• İşçi evliyse ve eşi çalışıyorsa ve iki çocuğu varsa, 286,94 TL
• İşçi evliyse ve eşi çalışıyorsa ve üç çocuğu varsa, 331,09 TL
• İşçi evliyse ve eşi çalışıyorsa ve dört çocuğu varsa, 353,16 TL
• İşçi evliyse ve eşi çalışıyorsa ve beş çocuğu varsa, 375,23 TL

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı