Aralık Ayı En Ucuz Sıfır Araç Kampanyaları! Renault, Fiat, Peugeot Kampanyası
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Aralık Ayı En Ucuz Sıfır Araç Kampanyaları! Renault, Fiat, Peugeot Kampanyası

GÜNDEM

5 Aralık 2020 Cumartesi 14:35:26

Son Güncelleme: 05/12/2020 14:32:23

Aralık Ayı En Ucuz Sıfır Araç Kampanyaları! Renault, Fiat, Peugeot Kampanyası

Döviz kurunda yaşanan dalgalanmalar sonrasında Aralık 2020 sıfır araç kampanyalarında da fiyat değişikliğine gidildi. Ülkemizde en çok tercih edilen Renault, Fiat, Kia, Peugeot Citroen gibi markalar yeni modelleri için sıfır araç kampanyalarını güncelledi. İşte yeni yıl fiyatları gelmeden indirimli son araç fiyatları.

ÖTV zammı ile birlikte ikinci el araba fiyatlarının yükselerek neredeyse sıfır arabalar ile denk gelmesi üzere vatandaşlar da sıfır araç alımına yöneldi. Yatırım aracı olarak da görülen sıfır araçlara talep artarken vatandaşlar en uygun fiyatı da bir yandan araştırıyorlar. Peki aralık ayında en uygun modeller ne kadar? Markaların araba modellerinin değeri ne kadar? İşte açıklanan son rakamlar…

Korona virüs salgını ile birlikte fiyatlarda yükseliş devam ediyor. Tedarik zincirinin bozulması, ikinci el fiyatlarının birden atması derken vatandaşlar şikâyet etse de sıfır km araçlara yönel mecburiyetinde kaldı.

Aralık ayının gelişi ile birlikte de kış kampanyalarına dek bir banka ve kurum taşıt kampanyalarını da geri çekti. Vatandaşlar da sıfır araba almak için en uygun fiyat ve modellere göz gezdirmeye başladı.

DÖVİZ KURU EN UYGUN SIFIR ARAÇLARIN ARALIK FİYATLARINI ARTTIRDI!

Her ne kadar vatandaşlarımız bütçelerine uygun araçlar arasa da döviz kuru ile birlikte fiyatları arttı! 2020 Aralık ayında ÖTV zammına karşın birçok vatandaşın tercihi sıfır km araçtan yana. Aralık ayının gelişi ile birlikte ise birçok otomobil markası en uygun modellerinin fiyatlarını paylaştı. Birçok marka ise aralık ayında piyasayı hızlandırmak için yeni kampanyalarını da fiyatlar ile birlikte teker teker duyurmaya hazırlanıyor. Bizde sizler için markaların aralık ayına özel uygun fiyatlı modellerini derledik ve kasım ayına göre karşılaştırmasını yazdık işte tüm ayrıntılar haberimizde;

İşte 2020 Aralık En ucuz sıfır araba listesi!

Aralık 2020 dönemine en uygun araçları modellerine göre derledik ve kasım ayı fiyatlarını da ekleyerek sizler için karşılaştırma fırsatı da sunduk;

ARALIK AYININ EN UCUZ SIFIR OTOMOBİL FİYATLARI

Otomotiv şirketlerinin neredeyse tamamı bu yıl için fiyat güncellemelerini sonlandırdı. Türkiye satış yapan markalardan ise modelleri sizlere yazdık. Aralık ayına açıklanan araba modelleri ve fiyatları ise şu şekilde;

Türkiye’de satın alınabilecek Fransız otomobil üreticisi Citroen tarafından üretilen en uygun fiyatlı araç modeli C-Elysee. 2020 yılının Kasım ayında bir Citroen C-Elysee sahibi olmak için ödenmesi gereken en düşük miktar 190 bin 500 Türk lirası iken aralık ayı fiyat listesine göre bu aracın fiyatı 2500 Türk lirası artarak 192 bin 500 liraya yükselmiş durumda.

Renault bünyesinde bulunan Dacia markasının en ucuz modeli Sandero ise bu yılın Kasım ayı fiyat listesine göre 159 bin 900 Türk lirası iken aralık ayı için yayınlanan listeye göre bu araçta 1000 Türk lirası indirime gidildiği gözlemleniyor. Aracın güncel fiyatı 158 bin 900 Türk lirası.

Ülkemizde en yüksek satış rakamlarına ulaşan otomobil markası Fiat’dan alınabilecek en uygun fiyatlı otomobil Egea modeli. Bu model için Kasım ayı taban fiyatı 113 bin 900 Türk lirası iken aralık ayı için hazırlanan fiyat listesine göre araca 10 bin Türk lirası zam yapılmış ve aracın güncel fiyatı 123 bin 900 lira olarak belirlenmiş.

Güney Kore menşeli KIA marka otomobil firmasının ise Kasım ayı için en uygun fiyatlı aracı 168 bin 800 Türk lirası taban fiyatı ile Picanto modeli iken aralık ayında aynı firmanın Rio modellerinin ülkeye girmesi ile beraber KIA’nın en uygun fiyatlı modeli değişmiş oldu. Aralık için belirlenen fiyat listesine göre yeni Rio modelinin baz fiyatı 139 bin 400 Türk lirası olarak belirlendi.

PSA grubundan Fransız üretici Peugeot’un ülkemizde Kasım ayı fiyatlarına göre bulunan en uygun fiyatlı modeli 191 bin Türk lirası ile Peugeot 301’di. Ancak aralık ayı fiyat listesine göre yapılan değişiklikler ile Peugeot markasının en uygun fiyatlı modeli 192 bin 500 Türk lirası fiyatı ile Peugeot 208 olarak güncellendi.

Ülkemizde rağbet gören Fransız otomobil üreticisi Renault tarafından satışa sunulmuş olan en uygun fiyatlı model 137 bin 900 Türk lirası taban fiyatı ile Clio. Aralık ayı için yayınlanan listeye göre Renault Clio modelinin taban fiyatında bir değişiklik yapılmadı ve bu model firmanın hala en uygun fiyatlı aracı.

Fiyatlar bir yandan yükselse de vatandaşlar ise artık sınırlı sayıda üretilen sıfır araçlara yoğun talepten dolayı mart ayına uzanan rezervasyonlar yaptıklarını söylediler.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı