Annelere Günlük 90 TL! Annelere Aylık 2700 TL Almak için Sayılı günler
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Annelere Günlük 90 TL! Annelere Aylık 2700 TL Almak için Sayılı günler

GÜNDEM

20 Haziran 2020 Cumartesi 16:49:17

Son Güncelleme: 20/06/2020 16:49:22

Annelere Günlük 90 TL! Annelere Aylık 2700 TL Almak için Sayılı günler

Türkiye İş Kurumu’ndan (İŞKUR) Annelere günlük 90 TL ödeme! İşkur tarafından açıklan yeni işbaşı ve mesleki eğitim programları kapsamında ev hanımı annelere günde 90 TL, aylık 2700 TL maaş fırsatı sunuluyor. İşkur’dan annelere aylık 2.700 lira maaşın detayları vatandaşlar tarafından araştırılıyor.

Türkiye İş Kurumu’ndan (İŞKUR) Annelere günlük 90 TL ödeme! İşkur tarafından açıklan yeni işbaşı ve mesleki eğitim programları kapsamında ev hanımı annelere günde 90 TL, aylık 2700 TL maaş fırsatı sunuluyor. İşkur’dan annelere aylık 2.700 lira maaşın detayları vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Hem bir meslek öğrenmek hem de ev ekonomisine destek olmak isteyen ev hanımı anneler İşkur’dan düzenli ödeme alabiliyor. İşkur’dan annelere günlük 90 TL harçlık başvuru şartları neler? Annelere aylık 2700 TL maaş detaylarını bu haberimizde sizler için hazırladık…

İşkur’dan 2020 yılı İstihdam projeleri kapsamında annelere günlük 90 TL harçlık ödemeleri dikkat çekiyor. İŞKUR istihdam ve destek kurslarında eğitim ve kurs gören, bir meslek öğrenen anneler, ayrıca ev ekonomilerine de yardımcı olabiliyor. İşkur’dan ev hanımlarına, gençlere, yaşlılara ve ihtiyaç sahiplerine yönelik işbaşı ve mesleki eğitim kursları ve yardımlar da sürüyor. İşkur’un meslek programları kapsamında binlerce insan hem iş öğrenirken hem de ev ekonomisine destek olabiliyor ve harçlık alabiliyor. Peki ev hanımlarına günlük 90 TL ödeme için kurs başvurusu nasıl yapılır? İşkur Annelere 2700 TL maaş ödemesinin detaylarını bu haberimizde sizler için hazırladık.

İşkur, son yıllarda açtığı kurs ve başlattığı proje programlarıyla binlerce kişiye istihdam imkanı sağlıyor. Bu projeler kapsamında ‘İşte Anne’ projesiyle İşkur’dan annelere günlük 90 TL, aylık da toplam 2.700 TL maaş ödeniyor. Binlerce ev hanımı anne, İşkur’un açtığı kurslarda eğitim görerek bu proje sayesinde hem harçlık alabiliyor hem de istihdamı tanıma ve meslek öğrenme fırsatı yakalıyor. Peki kimler bu projelerden yararlanabiliyor? İşkur annelere günlük 90 TL, aylık 2700 TL başvuru şartları neler?

İŞKUR’DAN ANNELERE GÜNLÜK 90 TL ÖDEME BAŞVURU ŞARTLARI

İşkur İşbaşı eğitim kurslarına başvuru yapan ve seçilen ev hanımı anneler, günlük 90 TL aylık 2.724 TL ödemenin sahibi oluyor. İşbaşı eğitim kurslarında istihdam edilen annelere, hem günlük 89,4 TL harçlık ödemesi yapılıyor hem de 2-5 yaş aralığında çocuğu bulunan annelere, kurs süresince her ay olmak üzere 400 TL’lik kreş desteği ödemesi yapılıyor.

2-5 YAŞ ÇOCUĞU OLAN KREŞ DESTEĞİ ÖDEMESİ

Küçük çocuğu olmasına rağmen istihdama katılmak ve iş sahibi olmak isteyen annelere İşkur bünyesinde Devlet tarafından destek ödemesi gerçekleştirilmektedir. 2-5 yaş arası çocuğu bulunan ve İşkur işbaşı ve mesleki eğitim kurslarına katılan annelere, kurs süresi boyunca her ay olmak üzere ayda 400 TL kreş desteği ödemesi sağlanmaktadır.

ANNELERE AYLIK 2.724 TL

İşkur İşbaşı eğitimlerine katılan her anneye günlük 89,40 TL harçlık veriliyor. Böylece İşkur işbaşı eğitim kurslarına katılan bir anne, 26 günlük çalışma sonunda toplamda 2.724 TL aylık almış oluyor. Ayrıca 2-5 yaş arası çocuğu olanlara yukarıda belirtildiği gibi aylık 400 TL de kreş desteği sağlanıyor. İşkur İşbaşı eğitimleri en fazla altı ay sürüyor ve bu süreçte anneler bu ücreti almaya devam ediyor.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı