Akbank, İNG ve TEB 30 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Müjdesi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Akbank, İNG ve TEB 30 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Müjdesi

GÜNDEM

22 Mayıs 2020 Cuma 23:25:41

Akbank, İNG ve TEB 30 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Müjdesi

30 ay vadeli kredi veren bankalar ve kredi başvuru şartları nedir? 30 ay vadeli kredi alınır mı? Sizlerde eğer bankalardan ihtiyaç kredisi alacaksanız ve bu krediyi düşük vadeler ile yapmak istiyorsanız 30 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz.

30 ay vadeli kredi veren bankalar ve kredi başvuru şartları nedir? 30 ay vadeli kredi alınır mı? Sizlerde eğer bankalardan ihtiyaç kredisi alacaksanız ve bu krediyi düşük vadeler ile yapmak istiyorsanız 30 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz.

Bilindiği gibi ihtiyaç kredilerinde bankalar 60 ay vadeye kadar kredi imkanı sunmaktadır. Bir kredi aldığınız zaman bankaya 5 yıl boyunca aylık olarak kredinizi ödersiniz. Ama bazı kişiler bu sürecin uzun olduğunu düşünerek 30 ay vadeli kredi almak istemektedirler. 30 ay vadeli olarak kredi aldığınızda bankaya 2.5 sene ödeme yaparsınız. Buda sizin daha çabuk borcunuzu ödeyebileceğiniz demektir. Vadeyi düşürdüğünüz zaman da kredi taksitlerinin artacağını bilmeniz gerekiyor. Şimdi sizlere eğer bankalardan 30 ay vadeli olarak kredi almak istiyorsanız ve hangi bankadan hemen onay alarak kredi kullanabilirim diyorsanız bu bankalar hakkında bilgiler vermek istiyoruz. İşte detaylar.

Akbank 30 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Akbank 50.000 TL’ye kadar anında ihtiyaç kredisi veren bankadır. Banka kredi başvurusu yaptığınız zaman 30 ay vadeli olarak kredi kullanabilmeniz için banka kredi notunuzun 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Akbank kredi başvurusu yapacak olan kişiler, eğer bu bankadan bir hesabı varsa ve bu hesaba bağlı bir internet bankacılığı kullanıyorsa hiçbir şekilde bankaya gitmeden kredilerini Akbank Direkt üzerinden kullanabilirler. Onay aldığınız kredilerde banka size hemen sonuç verecek ve kullanmak istediğinizde sizin onayınız dahilinde hesabınıza atacaktır.

ING 30 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Başvurusu

ING üzerinden de 30 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olmanız durumunda hemen banka 50.000 TL’ye kadar size kredi değerlendirmesi yapacaktır. Banka şubelerinden, banka internet bankacılığından ve bankanın internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.  Kredi alacak olan müşteriler eğer kredi ön onayı aldılarsa bu onaylanan kredilerini en yakın ING şubesine giderek hemen kullanabilirler. Bankaya gidecek zamanınız yoksa da internet bankacılığı ve ING mobil üzerinden 30 ay vadeli olarak kredi kullanımınızı yapabilirsiniz.

TEB 30 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Başvurusu

TEB üzerinden de 30 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız mümkündür. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler 20.000 TL’ye kadar kullanacakları kredilerde sadece kimlikle banka şubelerinden işlem yapabilirler. Banka size kredi onayı verdiğinde evraksız, kefilsiz 20.000 TL 30 ay vadeli kredinizi kullanabileceksiniz. Kredi alacak olan kişilerin ayrıca bu limit üzerinde kredi başvurusu yapmak istiyorsa internet sitesi üzerinden de kredi başvurusu yapabilirler. İhtiyaç kredisi olarak verilecek bu kredilerde 3 ay ertelemeli olarak da kredi kullanabilirsiniz. TEB ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak müşterilerin ayrıca internet bankacılığı hesabı varsa, şubeye gitmeden 30 ay vadeli krediyi istediği vakit hesaplarına aktarabilirler. Bu hesaba aktaracağınız kredinin banka tarafından kesin onaylı olması gerekmektedir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı