5 Bin TL Maaşla Çalışacak En Az İlkokul Mezunu Bekçi Adayları Aranıyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

5 Bin TL Maaşla Çalışacak En Az İlkokul Mezunu Bekçi Adayları Aranıyor

GÜNDEM

29 Kasım 2020 Pazar 19:40:29

5 Bin TL Maaşla Çalışacak En Az İlkokul Mezunu Bekçi Adayları Aranıyor

İŞKUR resmi sitesi üzerinden yayımlanan ilana göre 2021 yılında göreve başlayacak bekçi alımları yapılacak. Geçtiğimiz günlerde maaşlarıyla gündeme gelen bekçiler yaklaşık 5 bin TL maaş alıyorlar. En az ilkokul mezunu herkes başvuru yapabilir.

İŞKUR üzerinden yapılıyor olan personel alımları halen devam ediyor, açık ilanların 2020 yıl sonuna kadar devam edeceği ise görünüyor. Bekçi olmak için ise en az ilkokul mezunu olan her vatandaşın başvurabileceği bir ilan. Başvurmak için kaç yaşında olamam gerekiyor? Hangi tarihler arasında başvuru yapabilirim? Başvuru şartları nelerdir? Hangi iller için geçerli? Vatandaşlar tarafından en çok merak edilen sorular bunlar olarak gözlemlendi. Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını siz değerli okuyucularımız için cevapladık…İşte bekçilik ilanı ile ilgili ve hakkındaki detaylar…

İŞKUR BEKÇİ ALIMLARI 2021

İŞKUR üzerinden belirli şehirler içerisine alınacak olan bekçi alım ilanları şu anda da devam ediyor. Sizde kendi ilinizde bulunan açık ilanlara göz atıp bakarak başvuruda bulunabilirsiniz. Adaylardan istenen ilk koşul ise en az ilkokul mezunu olmalıdır, vardiyalı bir çalışma koşulları olacağı için bekçilik yapacak kişinin kendini buna hazır hissetmesi gerekir.

İŞKUR sayfası üzerinden meslek ara bölümüne bekçi yazıp aratarak bütün açık ilanlara ulaşabilirsiniz. Hepsinin iş tanımı, başvuruların son alım için tarih ve hangi şehirlerde geçerli olduğu yazmaktadır. Aranan koşullar içinde 25 yaş ve üzerinde olmak, fiziksel görünüşe özen göstermek, sağlık durumunun bekçilik işi için elverişli olması gibi koşullarda yer almaktadır.

İŞKUR üzerinden başvuru yaptıktan sonra kişi kendisi firma ile yüz yüze birebir  görüşmeye gidebilir.

Başvuru Hakkında Detaylar

İŞKUR resmi internet sitesi tarafından alınan iş başvuruları İŞKUR şahsi sayfasının açılması, ve bu kısımdan da açık iş ilanları kısmına tıklamak ve arama kısmına bekçi yazmak yeterli olacaktır. Bu kısımdan anında tüm ilanlara ulaşabilirsiniz. Kişiler İŞKUR’da yayımlanan ilanları takip eder ise eğer, kendi illerindeki açık ilanlara rahat bir şekilde ulaşabilir. Ancak kişi İŞKUR üyesi değilse iseniz eğer  ilk adım olarak  üye olmak zorundadır. İŞKUR’a üye olabilmek için ise en az 14 yaşında olmak gerekir. Ayrıca İŞKUR iş arayan üyelik sayfasına girilmek istendiğinde karşınıza üyelik sözleşmesi çıkacak, bu üyelik sözleşmesini dikkatlice okuduktan sonra onaylamanız gerekiyor. Eğer onaylama yapmazsanız İŞKUR kayıt işleminiz tamamlanmaz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı