341 TL taksitle TOKİ’den ev sahibi olma imkanı! Kurasız, 240 ay vade ve 2+1 konutlar sadece 341 TL taksitle ödenecek!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

341 TL taksitle TOKİ’den ev sahibi olma imkanı! Kurasız, 240 ay vade ve 2+1 konutlar sadece 341 TL taksitle ödenecek!

GÜNDEM

29 Mayıs 2020 Cuma 18:37:56

Son Güncelleme: 29/05/2020 18:37:17

341 TL taksitle TOKİ’den ev sahibi olma imkanı! Kurasız, 240 ay vade ve 2+1 konutlar sadece 341 TL taksitle ödenecek!

TOKİ Başkanlığı tarafından yapılan açıklamalar neticesinde açık bir şekilde satışa sunulan dairelerin tanıtımı yapıldı. TOKİ Niğde projesi kapsamında 2+1 konutların açık satış usulü ile vatandaşlarımızın beğenisine sunulduğu ifade edildi.

TOKİ Başkanlığı tarafından yapılan açıklamalar neticesinde açık bir şekilde satışa sunulan dairelerin tanıtımı yapıldı. TOKİ Niğde projesi kapsamında 2+1 konutların açık satış usulü ile vatandaşlarımızın beğenisine sunulduğu ifade edildi. Kura çekilişi olmayacak ancak kesinlikle kuruma başvuru yapanların öncelik hakkı kazanacağı bildirildi. Kura çekilişi olmadan açık satış usulü ile TOKİ konut satışı yapılmasına alışık değiliz ancak son dönemlerde sıkça açık satış usulü ile konutlar satışa çıkartılıyor. Özellikle insanların beğendiği ve istediği konutların kendisine çıkmaması ve çok fazla mağduriyetin oluşması sebebiyle açık satış usulünün çok daha faydalı olacağı düşünülüyor.

TOKİ Başkanlığı’ndan duyurulan habere göre konut satışları devam edecek. Kurum, resmi internet adresi üzerinden duyurduğu açıklama ile beraber açık satış usulü ile yeni konutları halkımızın beğenisine sundu.

TOKİ 2+1 KONUTLAR

TOKİ’de bulunan 2+1 konutları satın alabilmek için Halkbank ile müracaat etmeniz gerekiyor. TOKİ Çiftlik 2. Etap Projesinde yer alan 2+1 tüm konutlar açık satış usulü ile satışa sunuldu. TOKİ Başkanlığı bu konutlar için belirlenen fiyatın 103 bin TL olduğunu bildirdi. 74 metrekare brüt olan konutlar net ise 58 metrekaredir. 2+1 olan konutların satın alınabilmesi için ise yüzde 12 civarında peşinat sunulabilmesi gerekiyor. 13 bin TL olduğu düşünülürse 11 bin TL civarında bir peşinat sunduğunuz zaman geri kalan ödemeyi de 180 ay veya 240 ay vadeli yapabilir ve çok rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz.

TOKİ BAŞVURULARI NEREYE YAPILACAK?

TOKİ konutlarından satın alabilmek için yapmanız gereken Halkbank’a başvurmak olacak. Müşteriler talep etmeleri halinde 216 ve 240 ay taksit imkânlarından da yararlanabilecekler.  Bu satış imkânları ile başvuru yapacak olan vatandaşlar için açıklanan örnek ödeme tablosu şu şekilde;

 

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı