2. Araba Alacaklar Dikkat! 35.000 TL'ye Kadar Alabileceğiniz En Uygun İkinci El Modeller
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

2. Araba Alacaklar Dikkat! 35.000 TL’ye Kadar Alabileceğiniz En Uygun İkinci El Modeller

GÜNDEM

10 Kasım 2020 Salı 12:25:13

2. Araba Alacaklar Dikkat! 35.000 TL’ye Kadar Alabileceğiniz En Uygun İkinci El Modeller

Vatandaşlarımız araba almak için sırada bekliyor. Vatandaşlarımız tarafından ikinci el araba fiyatları merakla bekleniyor. İkinci el araba fiyatları artıyorken vatandaşlarımız daha bütçelerine uygun olan araba modellerine bakıyorlar. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan araba alımları için işlemler devam ediyor. Korona virüs vatandaşlarımızı oldukça olumsuz etkiledi.

Bununla birlikte de vatandaşlarımız ancak geçimlerini sağlamaya çalışıyorlar. Kredi faiz oranlarının da artmaya başlamasıyla vatandaşlarımız yapacakları araç alımları için kredi çekemiyorlar. Vatandaşlarımız bütçelerine uygun araç bakıyorlar. Vatandaşlarımız ikinci el arabaların en uygun modelleri hangileridir? En uygun fiyatlı ikinci el arabalara nasıl ulaşabiliriz? Gibi pek çok soruyu oldukça merak ediyorlar. Merak eden ve araştıran vatandaşlarımız için ayrıntıları haber kaynağımızda paylaştık.

Vatandaşlarımız korona virüs ile birlikte ekonomik anlamda oldukça sıkıntı yaşadılar. Bununla birlikte de vatandaşlarımız pek çok sıkıntı ile aynı anda mücadele ediyor. Korona virüs vatandaşlarımız için hem ekonomik sıkıntıları hem de bunun yanında sosyal olarak gelen değişimler ile mücadele etmeye çalışıyor. Vatandaşlarımız korona virüsün sosyal hayat üzerine getirdiği etkilerle de mücadele ediyor. Vatandaşlarımız korona virüs kapsamında alınan bütün önlemlere uyuyorlar. Yeni gelen normal hayat düzenine de alışmaya çalışıyorlar. Vatandaşlarımız sosyal mesafeyi koruyorlar ve kalabalık ortamlarda da uzak duruyorlar. Bunun için de vatandaşlarımız toplu taşıma araçlarından uzak duruyorlar. Toplu taşıma araçlarından uzak duran vatandaşlarımız da kendi araçlarını kullanmak istiyorlar. Bunun için de araba almak için araştırmalarına devam ediyorlar.

Vatandaşlarımız araba almak için fırsatları bekliyor!

Vatandaşlarımız araba almak için uygun fırsatları bekliyorlar. Korona virüs her kesimden insanı etkiledi. Bunun için de vatandaşlarımız kalabalık ortamlara girmek ve toplu taşıma araçlarını kullanmak istemiyorlar. Bunun için de vatandaşlarımız araba sahibi olmak istiyorlar. Vatandaşlarımız araba sahibi olmak istiyorlar ama ikinci el araba fiyatları da her geçen gün artıyor. Vatandaşlarımız artık az olan üretimden de dolayı sıfır araba alamıyorlar. Bunun için vatandaşlarımızın hepsi ikinci el arabalara yönelmiş durumdalar. Herkes bir anda ikinci el arabalara yönelince ikinci el araba fiyatları da oldukça artmıştır. Bununla birlikte de vatandaşlarımız araba almak için uygu zamanları kolluyorlar. Vatandaşlarımız uygun fiyata alabilecekleri ikinci el arabaları merak ediyorlar.

Araba sahibi olmak artık bu süreçte vatandaşlarımız için ihtiyaç olmuştur. Bunun için de vatandaşlarımız yapacakları alımları biran önce yapmak istiyorlar. Vatandaşlarımızın araba ihtiyacına karşılık da her geçen gün araba fiyatları artınca vatandaşlarımız da araba tercihlerini en ucuz araba fiyatları listesinden yapmak istiyorlar. Bunun için de vatandaşlarımız tarafından yapılan olan alımlarda en düşük araba fiyatlarının listesi oldukça merak ediliyor. Araştıran ve merak eden vatandaşlarımız kolay yollarla en uygun fiyatlı araçlara sahip olabilsinler diye en uygun araçlar listesini sizler için paylaştık.

Model ve Markasına Göre 2. El uygun fiyatlı araçlar!

 • Tata İndigo 2011 model 30.000 TL
 • Fiat Albea 2008 model 29 500 TL
 • Tata İndica 2007 model 25.000 TL
 • Fiat Oailio 2007 model 29.000 T
 • L Lada Vega 2006 model 28.000 TL
 • Suzuki Alto 2006 model 30.000 TL
 • Peugeot 206 2006 model 27.500 TL
 • Dacia Logan 2005 model 28.000 TL
 • Ford Fiesta 2005 model 26.000 TL
 • Daica Solenza 2004 model 30.000 TL
 • Citroen Saxo 2001 model 30.000 TL
 • Seat Cordoba 2001 model 25.000 TL

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı