Günde 97 TL'ye Ev Sahibi Olma Fırsatı Denizbank'tan ! Bu Kampanya İle Evi Olmayan Kalmayacak

Denizbank, Mortgage faizlerini istenilen seviyeye indirdi. Siz de elinizdeki peşinatla ev alamıyor ve bunun için kara kara düşünüyorsanız daha fazla dert etmenize gerek yok.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Denizbank konut kredisi ile peşinatınızın eksik kalan kısmını Mortgage kampanyası ile tamamlayabilir, yıllardan bu yana hayal ettiğiniz evinizi uygun faiz oranları ile alabilirsiniz. Detaylar için size özel hazırlamış olduğumuz bu kapsamlı haberimizi okumaya devam edin.

Ev almak için peşinatı yetersiz kalanlar, Denizbank Mortgage kredisi ile rahat bir nefes alacak. Üstelik kredi taksitlerini 10 yıla kadar uzatabilen bireyler, aylık ödemelerini zorlanmadan yapabilme şansı bulacak. Siz de uzun vadeli ve uygun faiz oranlı konut kredisi arıyorsanız Denizbank Mortgage’ a göz atabilirsiniz.

Ayda 2.917 TL Taksit Ödeyerek 150.000 TL Konut Kredinizi Beklemeden Alın

Denizbank’tan 120 ay vade ile 150.000 TL Mortgage kredisi çekmeniz halinde her ay ödeyeceğiniz taksit tutarı 2.917,98 TL’ye denk gelecek. Bu ödemelerle beraber bankaya toplamda 350.156,18 TL ödemiş olacaksınız. Aylık biraz daha fazla ödeyip daha iyi bir ev sahibi olabilirim diye düşünüyorsanız kredi tutarınızı 200.000 TL olarak da belirleyebilirsiniz. Böylece aylık ödemelerinizi 3.890,64 TL’ye, toplam ödeme tutarını ise 466.874,83 TL’ye getirebilirsiniz.

Mortgage kredilerinde sadece kişinin kendisi değil, varsa aynı evde yaşadığı yakınlarının da geliri dikkate alınır. Bu durum, diğer kredi türlerine göre daha yüksek tutarda kredi başvurusu yapma şansı sunar. Evliyseniz eşiniz ve çocuklarınız, değilseniz aynı evde yaşadığınız aile bireylerinin geliri ile daha yüksek tutarda konut kredisi çekebilirsiniz. Böylece daha az peşinat kullanarak çok daha iyi bir ev satın alabilirsiniz. Kredi tutarını 300.000 TL olarak belirlemeniz halinde aylık ödemeniz 5.835,96 TL’ye yükselir. 10 yılın sonunda ödemiş olduğunuz toplam tutar ise 700.311,98 TL’ye gelir.

Konut kredilerinde gelirin ve kredi notunun yeterli olması şartıyla daha yüksek tutarda başvuru yapmak mümkün. Kredi sicilinizin ve gelirinizin yeterli olduğunu düşünerek kredi talebinizi daha üst sınırlara çekebilirsiniz. Örneğin; Denizbank Mortgage başvurunuzu 400.000 TL olarak güncellerseniz aylık ödemeniz 7.781,27 TL olur. Böylece ana para da dahil olmak üzere toplam geri ödeme tutarınız 933.752,13 TL’ye denk gelir ve hayalini kurduğunuz evi bu şartlar altında satın alabilirsiniz. Elinize toplu para geçmesi halinde ara ödemelerle, daha yüksek tutarda bir mevduatınız olduğunda ise erken kapama ile faiz tutarını düşürebilirsiniz.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN