Günde 61 TL Taksitle 50.000 TL Borç Transfer Kredisi QNB Finansbank'ta!

Günde 61 TL Taksitle 50.000 TL Borç Transfer Krediniz QNB Finansbank'ta Hazır ! Yüksek Faiz Oranlı Kredilerinizi Tek Bankada Toplama Fırsatı !

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Kredi faiz oranı yüksek bankalardan çektiğiniz ihtiyaç kredileri için pişmansanız son pişmanlığın fayda ettiği noktadayız. QNB Finansbank’tan kullanacağınız borç transfer kredisi ile borçlarınızı tek bir bankada toplayabilir, ödemelerinizi böylece daha kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yeni kredinizin faiz oranı diğer kredilere nazaran düşük olacağı için kredi maliyetini de olabildiğince düşürebilirsiniz.

QNB Finansbank, başka bankalara borcu olanlara yepyeni bir kredi hizmeti sunuyor. İlk defa QNB Finansbank ile çalışacak müşterilere özel %1,39 kredi faizinden yararlanmak için diğer borçlarınızı kapatabilir, sadece QNB Finansbank’a kredi borcu ödeyerek borçlarınızı sıfırlayabilirsiniz.

Birden fazla bankaya kredi ödemek hem zahmetli, hem de maliyetli olabilmekte. Unutulan borçların sebep olduğu düşük kredi notu sorunu da cabası. Bu sorunla başa çıkabilmek üzere yararlanabileceğiniz yöntemlerin başında borç transfer kredisi, bu kredilerin başında da QNB Finansbank ihtiyaç kredisi yer almakta. 3 ay erteleme seçeneğinin de bulunduğu bu kredi ile borçlarınızı kapatabilir ve ödemelerinize tek bir kredi üzerinden devam edebilirsiniz.

bankaya-borcu-olanlar-dikkat

Borç kapama kredisini borç tutarınıza göre 100.000 TL’ye kadar çekebilirsiniz. Kredi borç tutarınız 50.000 TL’nin altındaysa kredinizi 3 yıla kadar taksitlendirebilir, ek olarak 3 ay öteleme avantajından yararlanabilirsiniz. Kredi tutarı 50.000 TL’den fazla olduğunda 2 yıla kadar taksit seçeneklerinden en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

36 ay vadede 50.000 TL borç kapatma kredisine ödenecek aylık ücret 1.858,59 TL olacaktır. Yine 36 ay vade seçeneğinden şaşmamak adına kredi tutarını 40.000 TL’ye indirdiğinizde aylık ödemeler de buna paralel olarak 1.486,87 TL’ye düşer. Kredi tutarını 50.000 TL’nin altında belirlemek zorunda olmasanız da 50.000 TL’yi aşan kredilerde vade sınırı 24 ay olarak uygulanıyor. 24 ay vadede çekilecek 60.000 TL borç kapatma kredisine her ay 3.054,22 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Aylık 3.817,77 TL ödeyebilecek bir gelire sahipseniz kredi tutarını yine 24 ay vade için 75.000 TL’ye çıkarabilirsiniz.

QNB Finansbank borç transfer kredisi başvurusu yapmak üzere şubelere uğrayabilir, QNB Finansbank web sayfası, internet ve QNB mobil bankacılık ile de borç transfer kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN