Günde 6 TL Geri Ödeme İle TEB’ten 5 Bin Lira Kredi!

TEB’ten ihtiyaç kredisinde büyük kolaylık. Uygun geri ödeme taksiti ile çok konuşulan kredi!

Kredi 05.10.2021 - 11:11 05.10.2021 - 11:11 Göksel Sarı

Ülkemizde yaşanan sıkıntılı ekonomik şartlar nedeniyle şu sıralar tüketiciler ihtiyaç kredilerine başvurularını arttırmış durumda. Borçlarını ve acil ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar en uygun ihtiyaç kredilerini araştırıyor. Bu konuda ilk başvurulan adreslerden birisi de Türkiye Ekonomi Bankası olmuş durumda.

1.59 Faiz Oranı ve 36 Ay Vade

Bu durumun ortaya çıkmasında en büyük etken ise TEB’in yapmış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyalarının geri ödemelerinde düşük taksit tutarları ve uzun vade seçeneklerinin bulunması olarak gösteriliyor. Yapılacak başvuru ile beraber 5 bin liradan başlayan ihtiyaç kredilerini kullanan tüketiciler, faiz oranı olarak 1.59’dan başlayan oranlarla kredi kullanabilmekte Yapılacak başvurular için bankanın kefil veya belge istememesi de tercih edilme sebepleri arasında.

Aylık Geri Ödeme Tutarı 192 Lira


Eğer kredi kullanım puanının 1879 ve üzerinde bir rakamda ise banka tarafından anında size ihtiyaç kredisi sağlanmakta. Verilecek kredilere ise, 50 bin liraya kadar 36 ay vade uygulanırken 50 bin lira ve üzerinde kredi miktarları için ise 24 ay vade imkanı sağlanıyor. Geri ödeme seçeneklerinin bol olması nedeni ile seçilen banka, 5 bin liralık krediyi yüzde 1.59 faiz oranı ve 36 ay vadeli olarak verdiği zaman aylık geri ödemesi 192 lira olarak hesaplanıyor. Bu da günlük yaklaşık olarak 6 lira gibi cüzi bir miktara denk gelmekte.

Elektronik Cihazlarda da Vade İmkanı

Ayrıca teknolojık cihaz alımlarında da kredi kullanma imkanı sağlayan banka, yaptığı anlaşmalar ile birçok teknoloji mağazasından alınacak, tablet, cep telefonu, bilgisayarlar için uygun vadeli kredi imkanı sunuyor. Cep telefonlarında 3500 liraya kadar kredi veren banka 12 ay vade ile geri ödeme planı sunarken, 3500 ve üzeri krediler için 3 ay vade imkanı sağlıyor. Tablet almak isteyenler için 6 ay vadeli kredi verilirken, bilgisayar alımlarında ise 12 aya kadar uygun vade seçenekleri ile müşterilerine kredi imkanı sağlamakta.