Günde 45 TL'ye 35.000 TL İhtiyaç Kredisi Vakıfbank'ta Sizleri Bekliyor

Borçlarınızı ödemekte güçlük çekiyor ve artan ihtiyaçlarınızla artık baş edecek gücü bulamıyorsanız Vakıfbank'ın günde 45 TL ödeme ile sunduğu 35.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabiliz.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Borçlarınızı ödemekte güçlük çekiyor ya da artan ihtiyaçlarınızla artık baş edecek gücü bulamıyorsanız Vakıfbank’ın günde 45 TL ödeme ile sunduğu 35.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Böylece hem ihtiyaçlarınızı karşılama, hem de borçlarınızı sıfırlama şansına sahip olacaksınız.

Vakıfbank, internet ve mobil üzerinden yapılacak başvurularda oranlarını standart seviyenin altına indirdi. Günde sadece 45 TL ödeyerek çekebileceğiniz 35.000 TL ihtiyaç kredisi için hemen internet bankacılığı ya da mobil şubeye girin, başvurunuzu birkaç dakika içerisinde yaparak beklemeye koyulun. Vakıfbank hesabınız olmasa da her nerede olursanız olun görüntülü görüşme yoluyla hesabınızı açın ve başvurunuzu kolayca yapın.

Vakıfbank Günde 45 TL’ye 35.000 TL Kredi Veriyor

Günde ortalama 45 TL ödeyerek 35.000 TL tüketici kredisi çekmeniz halinde aylık taksit tutarınız 1.358,20 TL oluyor. 36 ayın sonunda bankaya toplamda 48.895,20 TL ödemiş oluyorsunuz. İsterseniz 36 aya kadar vade seçeneğinden 50.000 TL’ye kadar tüm talepleriniz için yararlanabilirsiniz. 50.000 TL üzerindeki kredilerde yeni yasaya göre 24 aydan fazla taksit ödeyemiyorsunuz. 

Şubeden yapılacak başvurularda kredi oranı değişebilmekte. Online başvuru kanallarından yapılacak kredi başvurularında %1,61 kredi oranı ile hesaplama yapılacaktır. Başvurularınızı şubeden yaparken geri ödeme planını imzalamadan önce belgeyi kontrol etmenizi öneririz. 

Vakıfbank ihtiyaç kredisi için diğer ödeme planlarına alt taraftaki listeden göz atabilir, sizin için en uygun ödeme planını belirledikten sonra başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. 
 
 

*Tabloda yer alan günlük ödemeler, tüm ayların 30 gün olarak alınması ile belirlenmiş olup her ayın toplam gün sayısına göre günlük ödeme tutarının azalması ya da artması mümkündür. 

HABERİ PAYLAŞ: