Günde 25 TL Ödeyip 20.000 TL İhtiyaç Kredisi Çekmek İsteyenlere Müjde ! Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Oranları Düştü

Ziraat Bankası, %1,59 dolaylarında olan ihtiyaç kredisi faiz oranını %1,55'e çekti. Bireysel ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler Ziraat Bankası'nın bu avantajlı indiriminden yararlanmak için adeta sıraya girdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Ziraat Bankası, %1,59 dolaylarında olan ihtiyaç kredisi faiz oranını %1,55’e çekti. Bireysel ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler Ziraat Bankası’nın bu avantajlı indiriminden yararlanmak için adeta sıraya girdi.

Siz de 20.000 TL ihtiyaç kredisi çekip ödemelerinizi günde 25 TL olacak şekilde yapmak isterseniz bu eşsiz fırsatı kaçırmayın. Tüm detaylar haberimizde olacak.

Ziraat Bankası, tüketicilere nakit kolaylığı ile ilgili çeşitli fırsatlar sunmaya devam ediyor. Son aldığı kararla beraber tüketici kredilerinde indirime giden Ziraat Bankası, ihtiyaç kredilerinde ibreyi yine kendine çevirdi. İster Ziraat Bankası şubelerinden, ister ATM, çağrı merkezi, mobil şube ya da bireysel internet bankacılığı üzerinden anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Günde 25 TL Ödeyerek 20.000 TL Kredi Çekin, Ödemelerinizi Rahat Rahat Yapın

20.000 TL tüketici kredinizi Ziraat Bankası’ndan kullanırsanız aylık periyotta ödemeleriniz 767,12 TL olacak. Yani günde yaklaşık 25 TL ödeme ile kredinizi hemen alabileceksiniz. Söz konusu ödeme planı 3 yıllık tüketici kredilerinde geçerli. 36 ay vade yerine 30 ay vadeyi tercih ederseniz 875,90 TL aylık ödeme planına geçiş yapabilirsiniz. Eğer aylık maaşınız ya da ek gelirleriniz bu tutarı rahatlıkla karşılayabiliyorsa daha az faiz farkı ödeyerek kredi vadenizi düşürebilirsiniz.

ziraat-ihtiyac-kredisi

Ödeme konusunda sıkıntı yaşamamanız kaydıyla vadenizi kısaltmanızı öneririz. Böylece aylık ve günlük ödeme tutarınız artsa da anapara üzerine gelen faiz tutarını düşürmüş olacaksınız. 3 yıllık tüketici kredisi yerine 2 yıllık tüketici kredisini tercih edenler ayda 1.040,73 TL ödüyor. Kredinizi sabit yıl periyotlarına göre belirleme zorunluluğunuz yok. 1,5 yıl vadeli kredi çekmeniz halinde aylık taksit tutarı 1.317,68 TL olarak şekilleniyor. Ziraat Bankası tarafından sunulan bu kredinin en az 13 ay olarak çekilmesi gerekiyor. 13 ay ve 36 ay arasında 50.000 TL kredi talebinde bulunabilirsiniz. Kredi tutarı olarak 50.000 TL’nin üzerinde bir tutar belirleyecekseniz vade sınırı maksimum 24 ay olacaktır.

İhtiyaç kredisi için başvuru yaparken standart gelir düzeyinin yanı sıra kredi siciliniz de göz önünde bulundurulur. Dolayısıyla kredi notuna göre çekebileceğiniz maksimum kredi tutarı da banka tarafından onaylanmalıdır. Notunuz ve geliriniz yeterli olacaksa 20.000 TL’nin üzerinde bir talepte de bulunabilirsiniz.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN