Günde 182 TL Ödeme İle 130.000 TL Taşıt Krediniz HSBC' den! Üstelik Kasko Şartı Yok

HSBC taşıt kredisi ile kasko yaptırma zorunluluğu olmadan günde 182 TL ödeyerek 130.000 TL taşıt kredisi kullanabilirsiniz.

Kredi 09.10.2021 - 11:01 09.10.2021 - 11:01 Ezgi Karaman

Taşıt kredisi kullanacakların en büyük dertlerinden biri kasko zorunluluğu. Bankalar, taşıt kredilerinde alınacak araca kasko yapılmasını şart koşarken HSBC, bu hizmete yeni bir soluk getirdi ve kasko zorunluluğunu kaldırdı. HSBC taşıt kredisi ile kasko yaptırma zorunluluğu olmadan günde 182 TL ödeyerek 130.000 TL taşıt kredisi kullanabilirsiniz.

HSBC, taşıt kredisi oranlarını düşürme kararı aldı ve bu kararı son dakika haberi olarak müşterileri ile paylaştı. Müşterilerine kaskolu ve kaskosuz taşıt kredisi olmak üzere 2 farklı seçenek sunan HSBC, kasko yaptırmak istemeyen bireysel müşterilerin gönlüne resmen su serpti. Bilindiği üzere bankalar, taşıt kredisi ile alınacak araca kasko yaptırma zorunluluğu getirmekte. Üstelik bu zorunluluk tek bir yılla sınırlı değil. Kredi vadesi devam ettikçe her yıl kasko sigortasının yenilenmesi gerekmekte.

HSBC, kasko yaptırmak istemeyen müşterileri için kaskosuz taşıt kredisi seçeneğini devreye aldı. Kasko sigortası olmadan kredi veren bir banka arıyorsanız aramalarınızı HSBC’ de sonlandırabilirsiniz.

HSBC’ den Günde 182 TL’ye 130.000 TL Taşıt Kredisi

İster 0 km, ister 2.el araçlarda yararlanabileceğiniz HSBC taşıt kredisi ile ayağınızı yerden kesme vakti geldi. Artık tüm işlerinizi kendi aracınızla yapabilecek, uzun yolculuklarda konforun en üst noktasını yaşayabileceksiniz. Üstelik bunu yaparken her yıl kasko masrafı ödemek zorunda da kalmayacaksınız.

36 ay vade ile kullanacağınız 130.000 TL araç kredisi için günlük ödeme tutarınız ortalama 182 TL’ye denk düşecek. 5.481,59 TL aylık taksit ödemesi ile kredinizi hemen kullanmak için HSBC’ yi tercih edebilirsiniz.

hsbc-tasit-kredisi

120.000 TL’ye kadar olan araç değerleri için kullanılabilecek en üst vade 48 ay iken maksimum kredi tutarı da araç değerinin %70’iyle ölçülmekte. Bu kurallar çerçevesinde 3 ay ile 48 ay arasında değişen vadelerle taşıt kredinizi hemen kullanabilirsiniz.

HSBC taşıt kredisi için kasko zorunluluğu aranmazken yalnızca tüm bankalarca alınan %0,5 oranında dosya ücreti ödemeniz gerekiyor. Bu tutar HSBC’ ye özgü olmayıp tüm bankalar tarafından kredi müşterilerinden tahsil edilmektedir. Kredi başvurusu yapmak üzere HSBC şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Başvuru esnasında gelir belgenizle birlikte alınacak araca ait tescil belgesini de yanınızda bulundurmalısınız. 0 km bir araç alırken proforma belgesini, 2.el bir araç alırken de ruhsat fotokopisini tescil belgesi olarak kullanabilirsiniz.