Resmi Gazete'de yayımlandı! Bakanlık farklı kadrolarda kadın erkek 500 kamu personel alım ilanı yayınladı! Resmi Gazete'de yayımlandı! Bakanlık farklı kadrolarda kadın erkek 500 kamu personel alım ilanı yayınladı!

Türkiye'nin uzun bir süredir bekleyiş içerisinde olduğu yerli ve milli otomobil hayali artık gerçek oluyor. Son olarak gelen bilgiler kapsamında milyonlarca vatandaşın merakla ve heyecanla beklediği yerli otomobil TOGG hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

2023 yılının ilk çeyreğinde yani önümüzdkei birkaç ay içerisinde yollarda görülmesi beklenen SUV modeli ile hayatımıza girecek olan yerli otomobil modeli TOGG için geri sayım devam ederken son olarak gelen bir bilgi ile TOGG ile Paycell arasında işbirliği yapıldığı duyuruldu.

2-13

Yerli otomobil TOGG için geri sayım devam ederken her gün yeni bilgiler ve iddialar servis edilmeye devam ediyor. son olarak gelen yeni bilgiler ile Türkiye'nin yerli ve milli otomobili TOGG ile Turkcell'in mobil ödeme sistemi Paycell arasında bir ortaklığın imzalandığı duyuruldu.

TOGG resmi sosyal medya hesapları aracılığıyla yapılan açıklama ile TOGG'un kurucu ortaklarından Turkcell'in alt markası olan Paycell ile bir anlaşma sağlandığı bilgisi kamuoyu ile paylaşıldı.togg-kpk

Hakkında sürekli olarak yeni açıklamalar ve iddiaların gündeme geldiği yerli otomobil TOGG için açılmış olan resmi sosyal medya hesabı üzerinden bu duyuru şu ifadelerle yapıldı;

"Kurucu ortaklarımızdan Turkcell'in yeni nesil ödeme platformu Paycell ile mobilite ekosistemimize yenilikçi ödeme sistemleri ve dijital finansal çözümleri entegre etmek için stratejik iş birliğine imza attık."

togg-4

Bu açıklama sonrasında pek çok kişi sosyal medya platformlarında farklı iddiaları öne sürdü. Ve dahi bazı kişiler ise yerli otomobilin GSM faturasına ek ödemeler ile alınabileceğini iddia etti. Hakkında henüz pek açıklama bulunmayan TOGG ve Paycell işbirliğinin sebebinin ise şarj istasyonlarında kullanılmak olduğu öne sürüldü. Öte yandan araç için farklı gereksinimlerin ve harcamaların da Paycell üzerinden ödenebileceği iddiası vatandaşlara duyuruldu.

Konuya ilişkin daha detaylı ve resmi açıklamaların ilerleyen dönemlerde Turkcell ya da TOGG cephesinden gelmesi bekleniyor. Yapılacak olan açıklamalar son dakika haberler olarak Haber Kredi adresinde yer alacak.