Google Play Ödemelerini Garanti BBVA Miles&Smiles Kredi Kartı İle Yapanlar Kazanıyor

Google Play ödemelerinde Garanti BBVA Miles&Smiles kredi kartını kullananlar, yaptıkları ödemenin 10 katı kadar uçuş mili, toplamda 1.100 mil kazanma fırsatı buluyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Google Play ödemelerinde Garanti BBVA Miles&Smiles kredi kartını kullananlar, yaptıkları ödemenin 10 katı kadar uçuş mili, toplamda 1.100 mil kazanma fırsatı buluyor. Bu eşsiz fırsattan yararlanmak için Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartınızın olması ve Google ödemelerine bu kartı kaydetmeniz yeterli.

Kampanyadan yararlanmak için ilk olarak Bonus Flaş uygulamasını indirin ve kampanyalardan Google ödeme kampanyasına tıklayın. Daha sonra kampanyaya katıl butonuna basarak kaydınızı aktifleştirin. Kampanya 31 Ekim 2021 tarihine kadar devam edecek olup mil kazanımı için acele edin.

Garanti BBVA' dan Google Ödemelerine 1.000 Millik Uçak Bileti Hediye!

Kampanyadan yararlanmak için Garanti BBVA Miles&Smiles kredi kartı ya da sanal kartınızı kullanabilirsiniz. Tek seferde yapacağınız Google Play, Google ADS, G Suite ve Google Cloud ödemelerinizin 10 katı kadar mil kazanabilirsiniz. İşlemleriniz peşin de olsa taksitli de olsa mil kazanma fırsatından yararlanabilirsiniz. Her bir Garanti BBVA Miles&Smiles kredi kartı müşterisi söz konusu kampanyadan bir defaya mahsus yararlanabilir.

Kampanya sonucunda kazandığınız miller 3.11.2021 tarihinden sonraki ekstre döneminde yansıtılacak ve kullanıma açılacaktır. Firmaların kullandıkları ticari kartlar kampanyaya dahil değilken şahıs işletmesi olan kişilerin Garanti Bankası Miles&Smiles kredi kartlarıyla bu kampanyaya katılmaları mümkün.

Miles&Smiles kredi kartı ile yapacağınız Google ödemeleri sonrasında kazanacağınız milleri, diğer kampanya ve harcamalarınız sonucunda kazandığınız millerle birleştirerek uçak bileti alabilirsiniz. Yani buradan kazanacağınız milleri tek başına kullanma zorunluluğunuz bulunmuyor. Buradan elde edeceğiniz millerin harcanabilmesi için kartınıza tanımlanmış olması gerekmekte. Örneğin; 3.11.2021 tarihinde bu kampanyadan kazandığınız 1.000 mil kartınıza tanımlanırsa ve başka bir kampanyadan da 3.000 mil kazanırsanız her iki mili birleştirerek 4.000 mil olacak şekilde uçak bileti alabilirsiniz.

Garanti BBVA Miles&Smiles kredi kartı ile gerçekleştirilecek işlemlerin yurt dışı işlem olması gerekmekte. Ayrıca üye iş yeri olma zorunluluğu bulunmamakta. Birden fazla yapılacak harcamada tek bir işlem baz alınır. Örneğin; 20 TL tutarında bir ödeme yaparsanız 200 mil kazanabilirsiniz. 1.000 TL’lik bir harcamada ise tek kişinin alabileceği maksimum ödül 1.000 mil olduğundan 1.000 milden fazla ödül kazanılamaz.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN