Geri Ödemesi 3 Ay Sonra Yapılacak! İhtiyaç Sahiplerine 3 Ay Ödemesiz Nakit Desteği!

Nakit ihtiyacı olanlara özel cazip kredi paketleri duyuruldu. Üstelik nakit desteğini şimdi alan 3 baharda ödemeye başlayacak. İşte ayrıntılar…

Kredi 21.02.2022 - 13:30 21.02.2022 - 13:30 Serhat Karaman

Vatandaşların artan nakit ihtiyaçlarına yönelik ayrıcalıklı nakit destekleri sunulmaya başladı. TEB ve Akbank tarafından 3 ay erteleme seçenekleri ile kredi kullanmak isteyenlere özel avantajlı geri ödeme seçenekleri sunulması hedefleniyor. Düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme planları ile kredi desteğinden yararlanan kişilerin rahat bir ödeme planı ile nakit ihtiyaçlarını çözüme kavuşturmaları sağlanacak. 

Anında ihtiyaç kredisi avantajlarından da yararlanarak TEB ve Akbank tarafından sağlanan finansman desteği ile dilediğiniz alanda nakit sıkıntınızı gidermeniz mümkündür. Son dönemde gelen zamlar ve artan fiyatlar karşısında vatandaşların nakit artışı içine girmelerinin ardından duyurulan kredi paketleri özellikle ihtiyaç sahiplerine destek olacak. 

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi 

Vatandaşların tüm nakit ihtiyaçları için TEB’in CEPTETEB üzerinden sağlanan ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanarak yüzde 1,85’ten başlayan faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile kredi kullanması sağlanmaktadır. 100 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz kredi, 3 ay erteleme fırsatı ile sunulur. 

Haber

Ödeme planlarınızı 3 ay erteleme ve 36 aya kadar vade seçenekleri üzerinden yaparak düşük taksitlerle geri ödeme işlemlerinizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz. 3 – 36 ay vade seçenekleri ile kullanılabilecek kredi kapsamında 1.000 TL ile 100.000 TL arasında kredi anında CEPTETEB aracılığıyla kullanılabilecek. 

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi 

Nakit ihtiyacı çekenlerin Akbank üzerinden şimdi kullanacağı kredileri baharda, 3 ay sonra ödemeye başlamaları mümkündür. İhtiyaç sahiplerinin rahatlıkla yararlanabileceği kredi kapsamında 3 ay ödemesiz dönemli olarak yüzde 2,44’ten başlayan faiz oranları ve 36 aya kadar vade seçenekleri sunulmaktadır. 

Düşük taksit oranları ile ödeme planlarınızın hazırlanmasını sağlayarak rahatlıkla birçok ihtiyacınız için Akbank ihtiyaç kredisinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca dijital kanallar üzerinden Akbank müşterisi olan kişilerin çok daha düşük faiz oranları ile ayrıcalıklı ihtiyaç kredisi avantajlarından da yararlanması sağlanmaktadır. Kredi miktarına ve vade sayısına göre faiz oranlarında da farklılık görülebilir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@