Generali Sigorta, kamu personelleri için uzun süredir beklenen kampanyasını açıkladı. Buna göre kamu personelleri, araç kasko sigortasını Generali Sigorta’dan yaptırmaları halinde ile %30 arasında değişen indirimlerden faydalanabilecek.

Generali Sigorta, bir süre önce başta sağlık çalışanları olmak üzere kamu personellerine indirimli kasko fırsatı sunacağı bilgisini vermişti. Kasko sigortasını yenileyecek ve ilk defa yapacak kamu personelleri, bu haber sonrasında beklemeye koyulmuştu. Generali Sigorta sözünü tuttu ve sağlık çalışanları başta olmak üzere tüm kamu personellerinin yararlanabileceği indirimli kasko sigorta paketini görücüye çıkardı. Kullanım durumuna göre ile %30 arasında indirimler sunulurken buna ek olarak çeşitli hediyeler de dağıtılacak.

Kasko Yaptırana Market Çeki Hediye

Kasko sigortasını Generali Sigorta’dan yaptıranlar, firmadan 50 TL’lik CarrefourSA hediye çeki kazanacak. Bu şekilde kasko sigortanızı 50 TL indirimle yaptırmış olacaksınız. Kasko poliçeniz kesildikten sonra cep telefonunuza gönderilecek kodla birlikte CarrefourSA mağazalarından ücretsiz alışverişinizi yapabileceksiniz.

CarrefourSA hediye kodunun cep telefonunuza gönderilmesi için poliçe aşamasında Generali web sitesi ya da mobil uygulamasını kullanmanız gerekecek. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra hediye bölümünde yer alan linki kullanarak hediye kodunuzu sistemde kayıtlı cep telefonunuza SMS Olarak gönderebilirsiniz. Hediye çekinizi tüm CarrefourSA marketlerde kullanabileceksiniz.

generali-sigorta-kamu-kampanyasi

Sağlık Çalışanlarına Özel Kasko Paketi

Sağlık çalışanları, pandemi dönemi boyunca akıttıkları terin karşılığını almaya devam ediyor. Birçok banka ve şirket tarafından sağlık çalışanlarına özel paketler sunulurken bu bağlamda bir adım da Generali Sigorta’dan geldi. Generali Sigorta, sağlık çalışanlarına %30’a varan indirimlerle kasko hizmeti sunmaya başladı. Kasko başvurusu yaparken kurum kimliğinin kullanılması, kasko indiriminin alınabilmesi için yeterli olacak.

Kamu Personellerine İndirimli Kasko İmkânı

Kamu personelleri, tıpkı sağlık çalışanları gibi Generali Sigorta’nın indirimli kasko hizmetinden yararlanabilecek. Bunun için kurum kimliğinin başvuru esnasında beyan edilmesi yeterli. Asker, polis, akademisyen, öğretmen ve benzeri personeller, ile %30 arasında indirim hakkı elde ediyor. Örneğin; kasko poliçeniz 3.000 TL ise önceki hasarsızlık indiriminizle beraber %30 oranında indirim alabilir ve 3.000 TL yerine 2.100 TL ödeyebilirsiniz. Daha yüksek tutarlı kasko poliçeleri için indirim tutarı daha da artacaktır.