Garanti’den Emekliye 1500 Lira Ödeme! Üstüne Uygun Faizli 10 Bin Lira Kredi! Garanti Bombayı Patlattı!

Garanti BBVA’dan emeklilere promosyon fırsatı! Tek şart maaşınızı taşımak!

Ekonomi 13.10.2021 - 21:32 13.10.2021 - 21:32 Göksel Sarı

Emeklilerin nakit sıkıntısı yaşadığı şu günlerde bankalardan promosyon açıklamaları gelmeye devam ediyor. Verilecek promosyonların miktarları bankadan bankaya değişirken, en fazla promosyon veren bankalar emekliler tarafından araştırılıyor.

1500 Lira Promosyon Ödemesi

Garanti Bankası bugüne kadar verdiği taşıt ve ihtiyaç kredileri ile her zaman bankacılık sektöründe ön planda kendine yer bulurken bu kez emekliler için özel fırsatlar ile karşımızda.  Emekli maaşı alan vatandaşları bünyesine almak isteyen banka, özel promosyonlar ile nakit ödemesi yapıyor. Garanti Bankası’nın resmi internet sitesinden yapılan duyuruya göre emeklilere 1500 liraya kadar promosyon ödemesi yapılacak.

Yapılacak ödemeler için iki şart arayan banka,  bu şartlarını da detaylı açıklamış durumda. Buna göre emeklilerden istenen ilk şart maaşlarını Garanti Bankası'na taşımaları. İkinci şart ise taşınan maaşları 3 yıl boyunca başka bir bankaya taşınmamasının taahhüt edilmesi. Bu şartları yerine getiren emeklilere anında 1500 liraya kadar promosyon ödemesi yapılacak.

Maaşa Göre Promosyon

Ödemeler içinde farklı maaş miktarlarının farklı tutarlar belirleyen banka, tutarlarını açıkladı. Maaşı 1500 lira ve altında olan emeklilere 1000 lira promosyon ödemesi yapan banka, 1500 ile 2500 lira arası da emekli aylığı alanlara 1250 lira, 2500 ve üzerine aylık alanlara ise 1500 lira promosyon ödemesi yapıyor. Bu ödemeleri 3 yıl içerisinde tek sefer olarak yapacak olan banka, belirtilen miktarları hesaplara yatırıyor. Ayrıca zaten Garanti Bankası üzerinden maaşlarını alan emekli müşteriler istedikleri zaman bankya başvurarark emekli promosyonunu alabilirler.

Emekliye Özel Faizli Kredi

Garanti Bankası’nın emeklilere özel olarak hazırladığı bir başka kampanya ise 10 bin liralık uygun faizli kredi. Banka emekliler için hazırladığı 10 bin liralık kredi paketine yüzde 1,69 oranında faiz imkanı sunuyor. 12 ay vade ile verilen krediyle emeklilerin acil nakit ihtiyaçları da finanse edilmiş olunuyor. Emeklilere özel sunulan avantajlar ile Garanti Bankası emekli vatandaşlar tarafından sık tercih edilmeye başlandı.