Garanti’den 750 Bin Liralık Taşıt Kredisi! Otomobil Fiyatlara İnat Kredi Faizi Düştü!

Araç sahibi olmak isteyenler Garanti’nin taşıt kredisini kullanıyor. Uygun faizli uzun vadeli kredi

Kredi 15.10.2021 - 13:39 15.10.2021 - 13:39 Göksel Sarı

Artan 2. el araç fiyatlarına bir de sıfır araçlarda yaşanan çip krizi ve pandeminini getirdiği lojistik sorunları eklenince son dönemde araba almak bir miktar zorlaşmış durumda.

İlk Tercih Garanti BBVA Oldu

Bu etkiler ile artan araç fiyatlarına bir de yaşanan ekonomik koşulların sıkıntıları da eklenince iş iyice içinden çıkılmaz bir hal aldı. Ancak Garanti BBVA’nın uygun koşullarda verdiği taşıt kredileri bu problemleri ortadan kaldırıyor. Uygun faiz oranı ve uzun vade ile verilen krediler bir de yüksek kredi tutarları ile birleştirilince araba almak isteyenlerin ilk durağı Garanti oldu.

Vade Oranları Fiyata Göre Belirleniyor

Garanti Bankası resmi internet sitesindeki duyuruya göre araç satın almak isteyenler için uygun şartlarda kredi kullanma imkanı sağlanıyor. Araç satın almak isteyenlerin yoğun ilgi gösterdiği kredinin kullanım şartları ve detayları da açıklanmış durumda. Kampanya kapsamında, bireysel amaçlı kredinizi araç bedeli 120.000 TL ve altında olan araçlar için maksimum 48  ay vade ile, eğer almak istediğiniz araç 120.000 TL ile 300.000 TL arasında ise maksimum 36 ay vade ile, 300.000 TL ile 750 bin TL aralığında bir araç sahibi olmak istiyorsanız  maksimum 24 ay vade ile 750 bin TL üzeri  bir bedelle araç sahibi olmak istiyorsanız 12 ay vade ile kullanabilirsiniz. Kredi faiz oranı aracın marka, model ve fiyat aralığına göre kişisel olarak belirlenmektedir.

Gerekli Belgeler Ve Kredi Limiti

T.C kimlik numarasının yazılı olduğu nüfus cüzdanınızla beraber, satın alınacak araca ilişkin gerekli belgeler de yanınıza alarak en yakın Garanti Bankası şubelerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 0 km bir araç alacak iseniz proforma fatura, 2. El bir araç satın almayı düşünüyorsanız, aracın ruhsatı veya geçici tescil belgesi ile başvuru yapabilirsiniz. Alınacak araçlar için kullanılacak kredilerin limitleri, nihai fatura değerleri ve kasko değerleri üzerinden belirlenmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@