Garantide 100 Bin Liraya Ev! Çılgın Kampanya İle Ev Satışı Başladı! En Dip Fiyat!

Garanti BBVA’dan satışa çıkarılan ev ilanları geldi. Garanti çok uyguna ev satmaya başlıyor.

Kredi 08.10.2021 - 03:07 08.10.2021 - 03:07 Göksel Sarı

Garanti Bankası, çılgın bir kampanyaya imza attı. Özellikle pandami döneminde artan ev fiyatları ile çoğu vatandan ev alma hayallerini erteleme bulunmakta. Hatta bazı vatandaşlar bu hayallerinden tamamen vazgeçti. Ev kirası ödemekten bunlar tüketiciler ise mecburan bankaların konut kredilerine başvuru yapıyor.

Bu Dönemde Ev Sahibi Olmak Zor

Bazı zamanlarda istedikleri kredileri de kullanamayan vatandaşlar için bir ev sahibi olmak şu dönemde oldukça zorlaşmış durumda. Orta ve dar gelirli kişilerin ev alma hayalini gerçekleştirmek için fırsat ise Garanti Bankası tarafından açıklandı. Garanti Bankası’nın resmi web sayfasında duyurulan ila ile ev sahibi olmanın önü açılıyor .

Ülkenin Dört Bir Yanında Satış Başladı

Tüm bu hayat pahalılığı içerisinde vatandaşa fes aldıracak kredi ile Garanti Bankası 100 bin lira dan başlayan fiyatlarla ülkenin dört bir yanında ev satışına başladı. İstanbul, Ankara,  Adana gibi büyük şehirlerin yanı sıra, Kilis Niğde ve Sinop gibi baz küçük şehirlerde de konut satışlarına başlayan banka vatandaşlar için bir umut kaynağı olmuş durumda.

Açık Artırma İle Satış


Açıklanan ilanlar ile, kredilendirilmiş ve bu kredilerin gecikmesi veya ödenmemesi sonucu tpu varlıkları bankanın üzerine geçmiş olan gayrimenkulleri, açık artırma ile satışa sunuluyor. Bu satış işlemine dahil olmak için ise Garanti Bankası internet sayfasından teklif vermek yeterli. Açık artırma usulü satışı gerçekleştirilen konutlar için belirli süreler konulmuş durumda. Açıklanan süreler içerisinde en yüksek teklifi veren kişi konutun sahibi oluyor.

Özellikle dar gelirli vatandaşların başını sokacak bir ev sahibi olma hayali bu şekilde gerçek olmakta. Ayrıca banka bu alınacak konutların bazılarına belli bir miktar peşinat karşılığında uygun vade ve düşük faiz olanakları ile beraber kredi kullanım imkanı da sağlamakata. Tapu varlıkları üzerine geçen konutların satışını gerçekleştiren banka Garanti Bankası bu kampanyası ile TÜrkiyenin en çok tercih edilen bankalarından biri  olmuş durumda.