Emekli maaşlarına gelen zammın ardından emeklileri rahatlatan banka promosyonları bu ay oldukça iyi gelmiş ve bankaların promosyonun yanı sıra kampanyaları da incelenmeye başlanmıştı. Emekli maaşlarını promosyon almak için taşıyan emeklilere müşteri skalasını büyütmek ve müşterilerini kaybetmemek için bankaların sunduğu fırsatlar da oldukça büyük olmuştu. Emekli promosyonlarının taşınmasının ardından emeklilerin bir dahaki promosyonlarını ne zaman alacakları oldukça merak edildi. Peki Garanti, ING, QNB Finansbank yeni promosyon tarihi belli oldu mu? Yeni promosyon ücretleri ne kadar?

bir-dahaki-emekli-promosyonu-ne-zaman-verilecek (1)

Bankaların hem promosyonlarından hem de kampanyalarından yararlanabilmek adına emekli maaşını taşıyan emekliler 8 bin TL.ye kadar promosyonlarını aldılar. Emekli aylığını taşıma süreci uzatılırken vatandaşlar ay sonuna dek emekli maaşlarını diledikleri bankaya taşıyabilecekler. Promosyonlarını alan emeklilerin en çok merak ettiği konular arasında ise bir dahaki promosyon döneminin ne zaman oalcağı ve yatan promosyon miktarlarının ne kadar olacağı merak edildi. Ziraat, Akbank, ING, QNB Finansbank, Garanti yeni promosyon ücretleri ne kadar olacak? Bir dahaki promosyon ücretleri ne zaman yatacak? 

Rakamı içeriden aldım diyen gazeteci kulis haberini duyurdu! Net brüt farkı kalkacak asgari ücret 10 bin TL mi olacak? Rakamı içeriden aldım diyen gazeteci kulis haberini duyurdu! Net brüt farkı kalkacak asgari ücret 10 bin TL mi olacak?

BİR DAHAKİ PROMOSYONLAR NE ZAMAN ÖDENECEK?

Emekli aylıklarını farklı bankalara taşıyarak promosyonlarından yararlanan emekliler bir dahaki promosyon döneminin ne zaman olduğunu araştırmaya başladı. 2022 promosyon ücretleri 8 bin TL.ye dek yükselirken bir sonraki promosyon ücretlerinin ne kadar olacağı da merak konusu oldu. Bu sene bankaların müşteri kitlesini korumak ve en önemlisi de müşteri kitlesini arttırmak için promosyon ücretlerini oldukça arttıramaları emeklilerin rahat bir ay geçirmesini sağlamıştı. Emekliler bir sonraki promosyon tarihini araştırmaya başladı. 

Arama motorlarında bir sonraki promosyon ödemesinin ne zaman olacağı araştırılmaya başlanırken birçok vatandaş yeni promosyon ödemelerinin ne kadar olacağını araştırmaya başladı. Arama motorlarında aratılan bu sorunun cevabı için henüz bankalardan bir açıklama gelmedi. Emekli aylıklarını 3 sene boyunca aynı bankada tutma sözü veren emekliler taahhütnamelerini izmaladı. 3 yılın ardından yeni bir promosyonun gündeme gelmesi söz konusu olurken yeni promosyon ücretlerinin ne kadar olacağı da şimdiden merak ediliyor.