Garanti BBVA'dan Kredi Kartı Sahiplerine Duyuru! Resmi Açıklama Geldi

Türkiye'de milyonlarca müşterisi bulunan özel bankalardan Garanti BBVA harekete geçti ve resmi duyuruyu yaptı. Kredi kartı sahiplerini yakından ilgilendiren duyuruda banka yeni kartını hizmete sundu…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Geniş bir müşteri kitlesi bulunan Garanti BBVA, kredi kartı müşterilerini ilgilendiren bir açıklama yaptı. Resmi duyurusunu yayınlayan bankadan müşterilere yönelik açıklama yapılması büyük ilgi gördü. Buna göre Garanti BBVA, yeni kredi kartını hizmete sunduğunu açıkladı. The Platinum Card ile hem tasarım anlamında hem de harcama avantajları bakımından farklı bir kredi kartı müşterilere sunuldu.

Garanti BBVA Yeni Kredi Kartını Duyurdu

Garanti BBVA tüm müşterilerini yakından ilgilendiren yeni hizmetini resmen açıkladı. Türkiye’nin en prestijli kredi kartını sadece Garanti BBVA müşterilerine sunmak için harekete geçen banka bu sözünde durdu ve çalışmaların sonuna geldi. Metal The Platinum Card isimli kredi kartının ayrıcalıkları da Garanti BBVA müşterilerinin dikkatinden kaçmadı.

Farklı bir tasarıma sahip kredi kartı kullanmak isteyen Garanti BBVA müşterileri, kullanıma sunulan Metal The Platinum Card sahibi olabilecek. American Express Selects Program Üyeleri’nde yüzde 20’ye ve yıllık 20 bin TL’ye varan indirimler sağlayan bu kart şimdiden müşterilerin listesine girdi. Adından da anlaşılacağı üzere metal bir tasarımı bulunan Platinum Card, pek çok noktada yapılan harcamalar için ekstra avantajlar sağlıyor.

Garanti BBVA Kredi Kartı Müşterilerine İndirim Fırsatı

Garanti BBVA tarafından duyurulan Metal The Platinum Card sahipleri, hem yurt içi hem de yurt dışı harcamalarında cazip avantajlar elde edebiliyor. Tüm restoran harcamalarında yüzde 5, tüm otel harcamalarında ise yüzde 3 indirim, Garanti BBVA müşterilerine sunuluyor.

Bunun yanı sıra dünya genelinde 700’den fazla havaalanında bulunan anlaşmalı loungelarda ayda 3 kere ücretsiz hizmet avantajı da mevcut. Ayrıca Metal The Platinum Card sahipleri American Express Seyahat ve Concierge Hattı’nda Membership Rewards puanlarını 3 kat değerli kullanabiliyor. Kart sahipleri, yurt içi ve yurt dışı seyahat ve sağlık sigortalarında, alışveriş ve araç kiralama sigortalarında kendilerine özel ayrıcalıklardan yararlanabiliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN