Garanti BBVA'dan Kredi Çekmek Çok Kolay! Herkese 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Ekonomik anlamda zor dönemden geçen vatandaşlar, bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına büyük ilgi gösteriyor. Garanti BBVA, kredi başvurusunda bulunan herkese 25 bin TL veriyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye’nin en fazla bireysel ve ticari müşterisi bulunan bankalarından Garanti BBVA, ihtiyaç kredisi kampanyasıyla dikkat çekiyor. Merkez Bankası’nın politika faizinde indirim kararı vermesinden sonra acil nakde sıkışan vatandaşların gözü kulağı bankalardan gelecek haberlere çevrildi. Garanti BBVA ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu ve başvuruda bulunan herkese 25 bin TL’ye kadar anında kolay kredi vereceğini açıkladı.

Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Acil nakit ihtiyacı olanlar, borçlarını zamanında ödemek isteyenler veya ihtiyaçlarını ertelemeden karşımayı hedefleyenler Garanti BBVA ihtiyaç kredisi kampanyasını tercih ediyor. Faiz oranlarının uygun seviyelere çekildiği Garanti BBVA’da milyonlarca müşteri anında istediği krediye ulaşabiliyor. Şimdi 36 aya varan vade seçenekleri ile bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası duyuruldu.

Garanti BBVA tarafından yapılan duyuruda, banka müşterilerinin eğitimden sağlığa, alışverişten borç ödemeye kadar tüm ihtiyaçlar için nakit desteği veriliyor. Garanti BBVA 36 ay vadeli geri ödeme seçeneği ile sunduğu kredide banka yüzde 1.69 faiz oranından başlayan bir politika izliyor. Başvuruda bulunan herkes, 25 bin TL’ye kadar düşük faizli kredisini hemen kullanma hakkı kazanıyor.

Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye bankacılık sektöründe geniş bir müşteri kitlesi bulunan Garanti BBVA, acil nakde sıkışan müşterilerini sevindirecek duyuruları peş peşe yaptı. İhtiyaç kredisi kampanyası kapsamında yüzde 1.69 ile yüzde 2.69 faiz oranlarıyla finansman desteği sunan bankanın kredi kampanyasına başvurmak artık çok daha kolay hale geldi.

İhtiyaçlarını ertelemeden karşılamak isteyenler, Garanti BBVA’nın belirlemiş olduğu kredi notuna sahipse banka şubelerinden, internet ve mobil bankacılık üzerinden kredi başvurusu yapabiliyor. Kredi notu belirli seviyede olanlar ise maaş bordrosu, ipotek edecekleri gayrimenkul belgesi veya kefil kullanarak da Garanti BBVA ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabiliyor.

Garanti BBVA ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuruda bulunan herkese 25 bin TL’ye kadar anında kredi desteği sunuyor. Banka şubelerine şahsen müracaat ederek veya Garanti BBVA resmi web sitesi üzerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

HABERİ PAYLAŞ: