Garanti BBVA'dan Emeklilere Özel Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Türkiye'de en fazla sayıda müşterisi bulunan bankalardan Garanti BBVA, emekli müşterilerine özel finansman desteği sunuyor. Garanti BBVA'lı emekliler, uygun koşullarda kredi çekebiliyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye’de milyonlarca emekli vatandaş, giderek artan fiyatlardan ve hayat pahalılığından şikayet ediyor. Acil nakit ihtiyaçlarında kendi bütçelerine uygun koşullarda kredi veren banakları araştırmaya devam eden emeklilere sevindirici haberler Garanti BBVA’dan geldi. Garanti BBVA, emekli müşterilerine özel düşük faiz oranlı ve uzun vade seçenekleriyle ihtiyaç kredisi vermeye başladı.

Garanti BBVA Emekli Kredisi Kampanya Detayları

Garanti BBVA’nın resmi web sitesi üzerinde yer alan duyuruya göre emeklilere acil nakit ihtiyaçlarında en uygun koşullarda finansman desteği sunuluyor. Avantajlı faiz oranları ve uygun kredi seçenekleri sadece Garanti BBVA’da yer alıyor. Emekliler, ihtiyaç kredisine şimdi başvurarak ihtiyaçlarını ertelemeden karşılamanın rahatlığını yaşıyor.

Kişiye özel sunulan emekli ihtiyaç kredisine Garanti BBVA Mobil ya da internet bankacılığı üzerinden başvuru yapılabiliyor. Daha önce yapılan başvurular da Garanti BBVA üzerinden tamamlanıp hesaba aktarılan para hemen kullanılabiliyor. Garanti BBVA emekli kredisi başvuru formunda bulunan bilgilerin eksiksiz ve doğru biçimde yazılması gerekiyor.

Garanti BBVA Emekli Kredisi Başvuru Şartları

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı sistemi kullanılarak emekli kredisinde başvuruda bulunmak çok kolaylaşıyor. Başvuru formunu dolduran emekliler için ayrıca Kredi Kayıt Bürosu’ndan kredi risk raporu talep ediliyor. Burada kredi başvurusunda bulunan emeklinin kredi notu göz önünde bulundurularak uygun faiz oranlarıyla finansman desteğinden yararlanması sağlanıyor.

Ayrıca emekli maaşını Garanti BBVA’ya taşıyan emekliler de birbirinden özel ihtiyaç kredisi avantajlarından anında yararlanabiliyor. Garanti BBVA emekli ihtiyaç kredisi kampanyasında yüzde 1.69 oranında faiz uygulanırken, vade seçeneği ise 12 ayla sınırlanıyor.

Garanti BBVA Emekli Kredisi Hesaplama

Örnek hesaplama yapıldığında Garanti BBVA’dan emekli kredisi çeken bir kişi, 10 bin TL tutarında 12  ay vade için yüzde 1.69 faiz oranından yararlanabiliyor. Bu kredinin yıllık toplam maliyeti yüzde 28.53 olarak belirleniyor. Ayrıca sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı 212 TL ediyor. Emekliler aylık 947 TL taksitlerle kredi borcunun geri ödemesini yapıyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN