Garanti BBVA ve ING Borçları Tek Kalemde Siliyor! Borç Transferi Kredisi

Milyonlarca müşterisi bulunan Garanti BBVA ve ING bankaları, borçlu müşterilerinin biriken borçlarını tek kalemde silmeye başladı. Borçlular Garanti BBVA ve ING kredileriyle rahat bir nefes alıyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Son dönemde artan döviz kurları ve enflasyon nedeniyle geçim sıkıntısı çeken vatandaşların sayısı giderek artıyor. Acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak ve ihtiyaçlarını daha fazla ertelemeden almak isteyenler, bankaların kredi kartlarını ve tüketici kredilerini kullanıyor. Ancak biriken kredi kartı borçları ve ödenmekte zorluk yaşanan ihtiyaç kredisi borçları, vatandaşların nefesini kesiyor. Bu durumda Garanti BBVA ve  ING bankalarından gelen müjdeli haber sayesinde vatandaşlar borçlarını tek seferde kapatma imkanına sahip oluyor.

Garanti BBVA Borç Transferi Kredisi Detayları

Türkiye bankacılık sektöründe milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Garanti BBVA, acil nakde sıkışan müşterilerine kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Halk arasında borç kapatma kredisi olarak da bilinen kampanyayı duyuran Garanti BBVA, bu sayede müşterilerinin biriken borçlarını tek seferde ödüyor. Kredi kartı ve ihtiyaç kredisi taksitlerini ödemekte zorlananlar çözümü Garanti BBVA borç transferi kredisinde buluyor.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle adından sık sık söz ettiren Garanti BBVA, müşterilerin ödeme performanslarına göre değişen faiz oranlarıyla borç kapatma kredisi veriyor. Borçlarını sadece Garanti BBVA çatısı altında toplayıp uygun faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleriyle ödemek isteyenler şimdiden Garanti BBVA şubesine akın ediyor. Bankanın uygulamasına göre 50 bin TL’nin üzerindeki finansman ihtiyaçlarında kredi ödeme vade sayısı 24 ayla sınırlandırılıyor.

ING Borç Kapatma Kredisine Büyük İlgi

Türkiye’de özel bankalar arasında düşük faizli kredi kampanyalarıyla adını duyuran ING, aynı avantajları borç kapatma kredisi kampanyasında da sürdürüyor. Borçlarını ödemekte zorlananlar ve ING çatısı altında toplayıp ödeme gücüne göre taksitlendirmek isteyenler ING’nin kampanyasına başvuruyor.

ING bankasının borç kapatma kredisine başvurabilmek için en yakın banka şubesine T.C. kimlik belgesi ile müracaat etmek yeterli oluyor. Onaylanan kredi tutarı sayesinde borçlu vatandaşlar rahat bir nefes alarak uygun taksitlerle borçlarını kapatma imkanı elde edebiliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN