Kış ayları öncesinde nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar için müjdeli haberler gelmeye devam ediyor. Son zamanlarda gerek özel gerekse kamu olmak üzere pek çok banka tarafından hazırlanan kredi kampanyaları ise dikkatleri üzerine çekiyor. Gelen yeni kredi kampanyaları ise vatandaşlara umut oluyor.

Kış aylarına girilmesine çok az bir zaman kalmışken bankalar tarafından duyurulan kredi destek paketleri de dikkatleri üstüne çekiyor. Pek çok banka tarafından sonbahar kredisi adı altında sunulan bu ihtiyaç kredisi kampanyalarından faydalanmak isteyen vatandaşların destek ihtiyaçları ise kolay bir şekilde kapanıyor.

Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir? Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir?

Gelen son bilgiler kapsamında Türkiye'nin en çok tercih edilen ve en güvenilir özel banka kuruluşlarından olan garanti BBVA'nın sonbahar özel ihtiyaç kredisi destek kampanyasını hazırladığı duyuruldu.

Gelen kampanya ile 20 bin TL tutarında nakit ödemesi vatandaşlara peşinen anında yapılacak. Onay alan vatandaşların cazip koşullar altında kolaylıkla faydalanabilecekleri bu kampanya kapsamında sunulan toplam geri ödeme tutarı ise oldukça dikkat çekiyor.

Banka tarafından hazırlanmış olan bu yeni ihtiyaç kredisi ile vatandaşlar kolay bir şekilde nakit ihtiyaçlarını karşılayabilecekler.

Peki; Garanti BBVA düşük faizli 20 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyasının koşulları neler?

GARANTİ BBVA 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Garanti BBVA tarafından yapılmış olan duyuru ile vatandaşların kolay bir şekilde 20 bin TL tutarında ödeme alacakları duyuruldu. Banka tarafından yapılmış olan bu duyuru kapsamında ihtiyaç kredisinin faiz oranı ilk bakışta yüksek gibi gözüküyor olsa da kredi kampanyasının detayları incelendiğinde kampanyanın cazip olduğu anlaşılıyor. İşte o kredi kampanyasının koşul detayları;

  • Kredi Tutarı: 20 Bin TL
  • Vade Süresi: 12 Ay
  • Faiz Oranı: Yüzde 2,24
  • Toplam Faiz: 3 Bin 823,96 TL
  • Aylık Taksit: 1.985,33 TL
  • Toplam Ödeme: 23 Bin 923,96 TL
  • Yıllık Maliyet Oranı: Yüzde 40,65
  • Tahsis Ücreti: 100 TL

Screenshot_12-1

Bu koşullar altında sunulmuş olan Garanti BBVA sonbahar kredisi kampanyasından yararlanarak kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar kolay bir şekilde dijital kanallar üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.