Garanti BBVA Müjdeli Haberi Verdi! Son Tarih 29 Eylül Olarak Açıklandı

Garanti BBVA kadın girişimciler için beklenen müjdeli haberi verdi. Kadın girişimcilere özel verilecek eğitimler için son tarih 29 Eylül olarak açıklandı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Garanti BBVA hayatın her alanında kadınları desteklemeye devam ediyor. Son olarak kadın girişimcilerin eğitim almaları için çeşitli çalışmaların yapılmasına karar verildi. Kadın girişimcilere özel hazırlanan eğitimler ile birlikte, hem eğitim sürecine katkı sağlamak hem de girişimcilik konusunda bundan sonraki dönemde rol model olmalarına fırsat tanınacak.

Garanti BBVA Kadın Girişimci Yönetici Okulu açılıyor. Okulun açılışı ise Tekirdağ’da gerçekleşecek ve ardından hemen eğitimlere başlanacak.

BANKA KADIN GİRİŞİMCİLER İÇİN HEYECANLANDIRAN AÇIKLAMAYI YAPTI

garanti-kadın-desteği

Garanti BBVA’dan kadın girişimcileri heyecanlandıran açıklama geldi. Eğitimlerle birlikte kadınların geleceğe iyi bakmaları ve ekonomiye değer katmaları için bundan sonraki dönemde de çalışmaların devam etmesi bekleniyor.

Garanti BBVA tarafından ilk olarak kadın girişimcileri destekleyen eğitim programı 2012 yılında yapılmıştı. 2021 yılında da bu eğitimlerin dördüncüsü için lokasyon olarak Tekirdağ belirlendi.

Bankanın asıl amacı ülkenin pek çok noktasında bulunan kadınların içindeki girişimcilik ve yöneticilik potansiyellerini ortaya çıkarmak, yapılabilecek yatırımları sürdürebilmek, rekabet gücünü artırmak ve kadınların iş gücüne kazandırılmasını sağlamak olarak ifade ediliyor.

KADIN GİRİŞİMCİLİK PROGRAMI İÇİN SON TARİH 29 EYLÜL!

Garanti BBVA Kadın Girişimci Yönetici Okulu programı detayları da belli oldu. Şimdiye kadar yapılan eğitimlerde eğitim verilen kadın sayısının 3 binden fazla olduğu öğrenildi. Eğitimlerin tamamen ücretsiz olduğunun da altı çizildi.

Eğitimler, profesyonel olması için Boğaziçi eğitmenleri tarafından veriliyor. Eğitim içeriğinde insan kaynakları, yönetimsel kodlama, dijital pazarlama, finansman kontrolü, yenilikçi iş modelleri, sosyal medya çalışmaları ve çok daha fazlasına yer veriliyor.

Kadın girişimci olmak ve içindeki potansiyeli ortaya çıkarabilmek isteyenler için son başvuru tarihi 29 Eylül olarak açıklandı. Bununla birlikte eğitimler 1 Ekim ile 1 Kasım tarihleri arasında yapılacak.

HABERİ PAYLAŞ: