Garanti BBVA ile n11'de Alışverişin Keyfini Sürün ! 36 Aya Varan Vadelerle Alışveriş Krediniz 5 Dakikada Hazır

Garanti BBVA, alışveriş kredisi seçeneklerine bir yenisini daha ekledi. N11 alışveriş sitesinden ve mobil uygulama sistemi üzerinden yapacağınız alışverişlerde Garanti BBVA' dan anında kredi çekebilir, kredi kartınız olmasa da alışverişlerinizi yüksek vade alternatifleriyle taksitlendirebilirsiniz.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

N11 ve Garanti BBVA işbirliği, alışverişlerini n11’den yapanların çok ama çok işine yarayacak. N11 alışveriş uygulamasında 7’den 70’e her türlü ürünü bulmak mümkün. Elektronikten kozmetiğe, teknolojik ürünlerden ev eşyalarına kadar envai çeşit ürünü bulabileceğiniz bu uygulamada kredi kartınız olmasa da veya kredi kartınız yetersiz kalsa da alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Nasıl mı? Tabi ki Garanti Bankası alışveriş kredisiyle. Üstelik kredi kartlarına uygulanan taksit sınırlamalarına da Garanti BBVA n11 kredisinde yer yok.

Garanti BBVA n11 Kredisi İle Sepetinizi Doldurmaktan Korkmayın

İnternet alışverişleri kullanıcılar açısından birçok kolaylığı sağlasa da kredi kartı limitinin yetersiz olması ya da kredi kartı kullanılmaması, bu alışverişlerin önündeki en büyük engel. Garanti BBVA, müşterilerine özel alışveriş kredilerini gün geçtikçe yaygınlaştırmakta. N11 ile anlaşma sağlayan banka, 750 TL ile 15.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 5 dakikada kredi hizmeti sunuyor.

N11 alışveriş sitesinden veya mobil uygulamasından alışveriş yapıp sepetinizi istediğiniz ürünlerle doldurduktan sonra ödeme sayfasına ilerleyebilir ve bu aşamada Garanti alışveriş kredisini tercih edebilirsiniz. Bu kredi hizmeti Garanti BBVA müşterilerine özel olup krediden yararlanmak için internet/mobil bankacılık şifrenizin olması gerekmekte. TC kimlik numaranızı ve internet/mobil uygulama şifrenizi girdikten sonra dilediğiniz vade ve tutar için kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Krediniz birkaç dakika içerisinde onaylandıktan sonra tekrar alışveriş sayfasına gelerek sipariş adımlarınızı tamamlıyor ve alışverişinizi bu şekilde kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz.

garanti-bankasi-n11

Garanti hesabınız yoksa ister şubeden, ister mobil uygulamada yer alan direktifleri yerine getirerek hemen hesap açabilir ve Garanti BBVA n11 kredisinde sunulan ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Kredi vadesi en fazla 36 ay olurken cep telefonu, bilgisayar ve tablet alımlarında bu ürünlere getirilen sınırlamalar doğrultusunda vade seçeneği belirlemek mümkün. Alınacak ürünlere getirilen taksit sınırlamaları şu şekilde;

·         Fatura bedeli 3.500 TL’nin altındaki cep telefonlarında vade sınırı 12 ay

·         Bilgisayar alımlarında vade sınırı 12 ay

·         Fatura bedeli 3.500 TL’nin üzerindeki cep telefonları alımlarında vade sınırı 3 ay

·         Tablet alımlarında vade sınırı 6 ay

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN