Garanti BBVA' dan Kredi Kartında Devrim! Aidatsız Kredi Kartı ile Masrafsız Alışveriş Dönemi Başladı

Bireysel kredi kartı kullanıcıları kart aidatları yüzünden kredi kartlarını birer birer iptal ederken bankalardan çeşitli alternatifler gelmeye devam ediyor.

Finans 09.10.2021 - 13:16 09.10.2021 - 13:16 Ezgi Karaman

Kredi kartı kullanımının zirve ortaklarından biri olan Garanti BBVA da bu furyaya Bonus Flexi ile dahil oldu.

Garanti BBVA, milyonlarca kart müşterisinin yüzünü tek bir hamle ile güldürmeyi başardı. Kredi kartına aidat ödemek istemediği için iptal başvurusunda bulunanlar bu gelişme sonrasında başvurularını askıya alırken diğer bankalarda aidat sebebiyle kartını iptal edenler de Garanti BBVA’ ya koşmaya başladı. Garanti Bankası, Bonus Flexi kart ile kullanıcılarına sayısız imkân sağlarken aidat olayını da askıya aldı.

Garanti BBVA’ da Kredi Kartı Avantajı Çok, Masrafa Yer Yok

Ülkemizin en yaygın kullanılan pos ve kredi kartı altyapılarından biri olan Bonus’ un ana işleticisi olan Garanti BBVA, altyapıdaki gücünü şimdi de müşterileri için harcıyor. Garanti Bonus Flexi kart kullanıcıları, kredi kartı kullanımları sebebiyle artık aidat ya da ek bir masraf ödemek durumunda kalmayacak. Her türlü alışverişini kredi kartı ile yapan kullanıcılar sürpriz aidatlarla karşılaşmayacak.

Bazı bankalar müşterilerine klasik kartlarının yanı sıra tek çekim dışında neredeyse hiçbir özelliği olmayan aidatsız kredi kartı hizmeti de sunarken Garanti BBVA işi bir tık öteye taşıdı ve özelliklerle dolu olmanın yanı sıra avantajlarıyla da ön plana çıkan yeni bir kart geliştirdi. Bonus Flexi kart ile bir kredi kartından alabileceğiniz tüm verimi alabilecek, üstelik kart ücreti de ödemeyeceksiniz.

Bonus Flexi ile online alışveriş yapabilir, kartınızı hesabınız ile eşleştirerek ATM üzerinden para çekme, para yatırma ve benzeri tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir, yapacağınız harcamalar için Bonus puan kazanabilir, çeşitli kampanyalar ile kazandığınız Bonus puanları katlayabilir, kazanılan puanları yüz binlerce Bonus üye işyerinde dilediğiniz şekilde harcayabilirsiniz.

Garanti Bankası Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu

Alışverişlerinizde ve nakit ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızda olan Garanti Bankası aidatsız kredi kartı için birçok başvuru kanalını kullanabilirsiniz. Garanti Bankası ve Bonus web sitelerinden başvuru yapabileceğiniz gibi mobil sağlayıcılarından da başvuru ile alakalı destek alabilirsiniz. Aynı zamanda kart başvurularınızı ATM’den ve şubeden de gerçekleştirmeniz mümkün. Telefonunuzun mesaj özelliğini kullanmak kaydıyla ‘’BLEXI’’ yazarak 3340’a SMS gönderimiyle de başvurunuzu bankaya kolayca iletebilirsiniz.

Kredi kartınız ortalama 5 ile 10 iş günü arasında adresinize teslim edilir ve kullanıma açılır. Size de masraf ve aidat ödemeden çeşitli özelliklerinden yararlanabileceğiniz bu kartın tadını çıkarmak kalır.