Türkiye’nin en fazla bireysel ve ticari müşteriye sahip özel bankalarından Garanti BBVA, kredi kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Hayallerindeki otomobile sahip olmak için uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri arayanlara müjdeli haber geldi. Garanti BBVA, taşıt kredisi kampanyasında herkesin araç sahibi olabilmesi için çok özel fırsatlar sunmaya başladı.

Garanti BBVA 48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Kampanyası

Uygun faiz ve geri ödeme seçenekleri ile hayallerindeki otomobile sahip olmak isteyenler Garanti BBVA taşıt kredisi kampanyasına büyük ilgi gösteriyor. Garanti BBVA taşıt kredisinde faiz oranları düşük tutulduğu için nakit eksiğini kapatmak isteyenler bu sayede araç alırken büyük kolaylıktan yararlanabiliyor. Her bütçeye uygun taksitlendirme seçenekleri sunan Garanti BBVA taşıt kredisi başvuruları devam ediyor.

Garanti BBVA taşıt kredisi kampanyasında hem sıfır kilometre hem de ikinci el araçlar için uygun vade ve faiz oranları sunuyor. Sıfır kilometre araçlar için banka satın alacağınız nihai fatura değerini hesap alır. Aynı şekilde ikinci el araçlar için kasko değeri baz alarak hesaplama yapılır. Garanti BBVA taşıt kredisi kampanyasında yüzde 1.62 faiz oranı öne çıkıyor.

Garanti BBVA Taşıt Kredisi Vade Limitleri

Herkes araç sahibi olsun diye uygun kredi koşulları sağlayan Garanti BBVA, araç bedeli 120 bin TL ve altında olan araçlar için 48 ay vade avantajı sunuyor. Bunun dışında 120 bin ila 300 bin TL arasında fiyatı olan araçlar için vade seçeneği 36 aya, 300 binden fazla olan araçlarda ise 24 aya kadar düşüyor.

Araç bedeli 750 bin TL ve üzeri olan sıfır kilometre otomobiller için maksimum vade seçeneği 12 ay olarak belirleniyor. Hayallerindeki araca sahip olmak isteyenler yüzde 1.62 faiz oranlı taşıt kredisini kullanmak için Garanti BBVA şubelerinden, internet ve mobil bankacılığı üzerinden başvuru yapabiliyor.