Garanti BBVA 3+1 Evleri Ucuza Satıyor! Bankadan Ev Sahibi Olma Fırsatı

Kira ödeme derdine bir son vermek isteyenler için Garanti BBVA konut satışına başladı. Birbirinden güzel evleri en uygun fiyatlarla satan Garanti BBVA'nın konut satışına büyük ilgi devam ediyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Garanti BBVA, icra işlemi başlatarak elinde tuttuğu konutları piyasa fiyatının çok altında satmaya başladı. Neredeyse piyasadaki 3+1 evlerin yarı fiyatına satış yapan Garanti BBVA bu yüzden ev satın alacaklar tarafından büyük ilgi görüyor. Hayallerindeki eve en uygun koşullarda sahip olmak isteyenlerin tercih ettiği Garanti BBVA konut satışında 3+1 evlerde çok cazip indirimler yapılıyor. Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde ilana çıkan Garanti BBVA uygun fiyatlı konutlarıyla dikkat çekiyor.

Garanti BBVA’dan Piyasanın Yarı Fiyatına Satılık Evler

İnternet sitesi üzerinden konut satışı hakkında yeni duyurular yapan Garanti BBVA, bu sayede vatandaşlardan büyük ilgi görmeye devam ediyor. Piyasa fiyatının neredeyse yarısına ev sahibi olmak isteyenler Garanti BBVA’nın satışa çıkardığı evleri inceleyip hemen başvurusunu yapıyor. Her şehirde en uygun fiyatlarla ev sahibi olmak isteyenler için Garanti BBVA’nın fırsatları dikkat çekiyor.

Pek çok bankada olduğu gibi Garanti BBVA da icra yoluyla aldığı konutları uygun fiyatlarla satıyor. Garanti BBVA’dan konut kredisi kullanıp borcunu ödeyemeyenlerin evleri Garanti BBVA tarafından ev sahibi olmak isteyenlere satılıyor. Bankanın bu evleri BDDK kurallarına göre en fazla 3 yıl tutma imkanı olduğu için icradan gelen konutlar, hızlı satılması için piyasanın altında fiyatlarla yeni sahiplerine kavuşuyor.

Garanti BBVA’dan Nasıl Ev Alınır?

Garanti BBVA’dan ev satın almak isteyenler, öncelikle bankanın resmi web sitesi üzerinden ilanları inceliyor. Diğer bankalarda olduğu gibi satışları ihale yöntemiyle gerçekleştiren Garanti BBVA pek çok ilde konut satışlarında aracı bir firma olan INTENGO ile birlikte hareket ediyor.

Garanti BBVA’nın satışa çıkardığı evleri online olarak filtreleme özelliği ile seçip inceleyebilir ve satın almak istediğiniz ev için resmi başvuru yapabilirsiniz. Garanti BBVA şubelerine yapacağınız başvurular için ihaleye girme hakkı kazanabilirsiniz. Garanti BBVA ayrıca konut kredisi kullanmak isteyen müşterilerine de büyük kolaylıklar sağlıyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN