Garanti BBVA 100 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Ev Satıyor! Uygun Fırsat Arayanlara Müjde!

Düzenli gelire sahip olan herkesin en büyük isteğini olan kendi evine sahip olma hayalini gerçekleştirmek için Garanti BBVA'dan büyük kolaylık! Banka kendi elindeki evleri uygun fiyatlara satıyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Her ne kadar giderek pahalılığın arttığı bir dönemden geçsek de düzenli gelire sahip olan kişiler, bankaların sunduğu konut kredisi kampanyalarını kullanarak hayallerindeki evi satın alabiliyor. Bankaların konut kredisi kampanyaları bu yüzden büyük önem taşıyor. Ancak uygun fiyatlarla ev sahibi olmak isteyenler konut kredileri dışında bankalardan satılık evleri de takip etmeyi sürdürüyor.

Garanti BBVA İhaleyle Ev Satıyor

Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından Garanti BBVA, icra işlemi başlatmış olduğu elindeki konutları satmaya devam ediyor. Neredeyse piyasanın yarı fiyatına yapılan bu satışlarda 3+1 evler 100 bin TL’den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerine sunuluyor. Giderek artan konut fiyatlarına inat Garanti BBVA hem uygun faiz oranlı konut kredisi sunması, hem de elindeki evleri düşük fiyatlarla satması sebebiyle ev arayanların bir numaralı adresi haline geldi.

Garanti BBVA, tıpkı konut kredisi veren diğer bankalar gibi ipotek karşılığı vermiş olduğu kredilerin geri ödenmemesi durumunda evleri kendi üzerine alıyor. İpotek altında kalan evleri icra kanalı ile satışa çıkaran Garanti BBVA’nın bu ilanları vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

Garanti BBVA’dan Uygun Fiyatlı Ev Nasıl Alınır?

Bankacılık kanunlarına göre elindeki evleri tutma maliyetine katlanmadan bir an önce satmak isteyen Garanti BBVA, bu yüzden piyasa fiyatının altında satış gerçekleştirebiliyor. Garanti BBVA’dan uygun fiyatlarla ev satın alabilmek için öncelikle bankanın web sitesi üzerinden evleri incelemek gerekiyor.

Beğendiğiniz evi satın almak için Garanti BBVA şubesine gitmeniz ve bu ev için belirlenen ön ödemeyi gerçekleştirmeniz şarttır. Ayrıca bu konutlar için Garanti BBVA’dan düşük faiz oranlı konut kredisi kullanma avantajı da bulunuyor. Ön ödeme işleminden sonra internet üzerinden ihale usulü satılan evler için teklifte bulunmanız gerekiyor. İhale sürecinin sonunda Garanti BBVA’nın sattığı eve en fazla teklif veren müşteri evi satın almaya hak kazanıyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN