Garanti BBVA 100 Bin TL İhtiyaç Kredisinde Kaçırılmayacak Fırsat! Faiz Oranı ve Vadeler Duyuruldu

Türkiye'nin en büyük özel bankalarından Garanti BBVA, ihtiyaç kredisi kampanyalarına devam ediyor. Yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için kaçırılmayacak faiz ve vade seçenekleri açıklandı…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Nakit ihtiyacı olan kişilerin ilk başvurduğu bankalardan biri olan Garanti BBVA, yine tüm dikkatleri üzerine çeken bir duyuru yaptı. Bugüne kadar konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşı kredisi gibi ürünlerde müşterilerine uygun koşullarda finansman desteği sunan banka yeni kampanyasını duyurdu. Garanti BBVA ihtiyaç kredisinde 100 bin TL’ye kadar uygun faiz oranlı ve esnek ödeme seçeneğine sahip kampanyasını başlattı.

Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

Borcunu zamanında ödemek ya da diğer ihtiyaçlarını karşılamak için nakde sıkışan kişiler Garanti BBVA şubelerine akın etmeye başladı. Garanti BBVA’nın başlattığı kredi kampanyasında 100 bin TL’ye kadar yüzde 0.75 faiz oranı uygulanıyor. Yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlerin başvurduğu kampanyada ayrıca 36 ay ve 24 ay vade seçenekleri sunuluyor.

Garanti BBVA üzerinden 100 bin TL ihtiyaç kredisi çekmek istiyorsanız düşük faiz oranları ve esnek vade seçeneklerini seçebilirsiniz. Bunun için öncelikle Garanti BBVA tarafından belirlenen kredi kullanım koşullarına uygun olmanız gerekir. Bankanın belirlemiş olduğu kredi şartları ihtiyaç kredisi başvurularında aranıyor.

Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en çok tercih edilen özel bankalarından Garanti BBVA, 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuruları açtı. Acil nakit ihtiyacını karşılamak için bu kredi ürününü seçenler, Garanti BBVA şubelerinden veya internet şubesinden online başvuru yapabiliyor. Ayrıca Garanti BBVA bankasının ATM’lerinden de düşük limitli ihtiyaç kredisi çekilebiliyor.

Emekli olanların en çok tercih ettiği bankalardan biri olan Garanti BBVA ihtiyaç kredisinde 36 ay vade ve ilk taksit ödemesinin 3 ay ertelenmesi gibi fırsatlar sunuyor. Ertelemeli kredi kullanmak isteyenler için maksimum çekilebilir kredi limiti 50 bin TL olarak duyuruldu. Garanti BBVA 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurularında 24 aya kadar vade seçeneği sunuluyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN