İhtiyacı olanlara Garanti Bankasından yeni kredi kampanyası geldi. İhtiyaç kredisi kapsamında müşterilere kredi sunan Granti'nin ihtiyaç kredisi olanakları oldukça sevildi. Düşük faiz oranları ve uzun vade ile ihtiyaç kredisi alarak nakit ihtiyacını karşılamak isteyen vatandaşlara Garanti Bankasından müjdeli haber duyuruldu. 10 bin TL.ye kadar limitlerde müşterilerine kredi olanağı sağlayan Garanti Bankası ihtiyaç kredisi detayları merak edildi. Peki Garanti bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları nedir?

Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! 12 ay ödemesiz 60 ay vadeli 250 bin TL kredi için detaylar belli oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! 12 ay ödemesiz 60 ay vadeli 250 bin TL kredi için detaylar belli oldu

Kış aylarının gelmesiyle birlikte ihtiyaç listelerini karşılamak için gözlerini bankaya çeviren vatandaşlara Garani bankasından güzel haber geldi. Temel ihtiyaçların giderilmesi ve kış aylarının getirdiği eksiklerin tamamlanması adına müşterilerine ihtiyaç kredisi olanağı sağlayan Garani bankası duyurdu. 

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ

Emekli promosyonlarının ardından birçok kampanya duyurusu yapan Garanti Bankası şimdi de ihtiyaç kredisi adı altında yeni kampanyasının duyurusunu yaptı. Düşük bütçeli nakit para ihtiyacı olan kişiler için 10 bin TL.ye varan ihtiyaç kredisi sunan Garanti Bankasının faiz oranları da oldukça merak edildi. Pekş Garanti bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları nedir?

36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasının duyurusunu yapan Garanti Bankası müşterilerini kuyruğa dizecek bu kampanyanın detaylarını açıkladı. Aylık 10 bin TL.ye kadar düşük bütçeli ödemesi kolay ihtiyaç kredisi olanağı sunan Garanti bankası ihtiyaç kredisi almak isteyenlerinde yüzünü güldürdü. Garanti Bankasının sağlamış olduğu kampanya özellikle emekli polan kişilerin maaş müşterileri olmaları dahilinde geçerli olacak. Resmi internet sitesinde duyuru yapan Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kapsamında yaptığı duyuru hakkında bilgilenmek için web sitesini ziyaret edebilir ya da en yakın Garanti şubesini ziyaret edebilirsiniz.