Ekim ayının gelmesi ile beraber bankalarda yeniden promosyon yarışı başlarken özel bankalar bir kere daha gaza bastı. Özel bankaların başlattıkları promosyon yarışında rakiplerinin gerisinde kalmak istemeyen Garanti Bankası rakamının arttırmak için bonus silahını kullandı ve rakamı bu yolla 1.500 TL birden arttırdı. 

Kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası emekli maaşı promosyonu konusunda halen sessizliklerini korurken Ekim ayında da rakamlar ne yazık ki yükselmedi ve aynı seviyede tutuldu. Özel bankalar ise peş peşe yaptıkları güncellemeler ile ilk olarak belirledikleri tarihi Ekim ayı sonuna kadar uzatırken sonrasında ise rakiplerinin açıkladıkları rakamlara göre yeniden pozisyon almaya başladılar. 

GARANTİ MAAŞ MÜŞTERİSİ PROMOSYONU NE KADAR, EKİM 2022 EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON TUTARI KAÇ TL?

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Garanti Bankası Ekim ayında diğer rakip bankaların gerisinde kalmamak adına yeni kampanyasını duyurdu. Açıklanan kampanya kapsamında emekli maaş müşterisi olan kişilere yönelik olarak yapılacağı ilan edilen promosyon tutarına ek olarak 1.500 TL bonus para uygulaması yapılacağı duyuruldu. 

emekli promosyonu

12 kg mutfak tüpüne yeni güncelleme yolda! O tarihe kadar aldın aldın yoksa ödenemeyecek 12 kg mutfak tüpüne yeni güncelleme yolda! O tarihe kadar aldın aldın yoksa ödenemeyecek

GARANTİ BANKASI EMEKLİ MAAŞI MÜŞTERİSİ OLAN KİŞİLERE KAÇ TL PROMOSYON VERİYOR?

Garanti BBVA Bankası tarafından açıklanan yeni promosyon kampanyası kapsamında emekli maaşı müşterisi olan kişilere ödenen promosyon tutarı 6 bin liraya düşürülmüştü. Bu rakam ile diğer özel bankaların gerisine düşen Garanti Bankası aradaki farkı nakit promosyona ek olarak verilecek olan 1.500 TL bonus fırsatı ile kapatma yoluna gitti. 

31 Ekim 2022 tarihine kadar geçerli olan kampanya ile şubeye gitmeden de Garanti BBVA mobil uygulaması üzerinden de emekli maaşı taşıma işlemi yapılması imkanı sunuldu. Başlatılan kampanya kapsamında 1.500 TL'ye kadar emekli maaşı alanlara 4.000 TL, 1.500-2.500 TL arasında emekli maaşı alanlara 5.000 TL, 2.500 TL ve üstünde maaş alanlara ise 6.000 TL nakit promosyon ödemesi yapılacak. Bu rakama ek olarak aynı zamanda Garanti Bankası kredi kartı olan ya da alacak olan emeklilere kampanya kapsamında bin 500 TL bonus para yüklemesi yapılacak. Böylelikle emekliler toplamda 7 bin 500 TL promosyon ödemesi yapacak.