LC Waikiki sıraları bayram öncesini aratmayacak! Ziraat Bankası'ndan giyim alışverişinde yüzde 30 indirim fırsatı LC Waikiki sıraları bayram öncesini aratmayacak! Ziraat Bankası'ndan giyim alışverişinde yüzde 30 indirim fırsatı

Garanti Bankası tarafından düzenlenen kampanyalara Ekim ayının gelmesi ile beraber yenileri katıldı. Garanti Bankası Bonus kredi kartı kampanyaları ile cebinde kredi kartı olan kişiler artık harcarken de para kazanabilecek. Kampanyaya katılan kişiler yapmış oldukları harcamalar üzerinden ödül parası kazanacaklar. 

Garanti BBVA Bankası kredi kartı olan kişilere yönelik olarak başlatılan kampanyadan yararlanan kişiler bonus kredi kartı ile harcama yapmadan önce ilk olarak kampanyaya katılacaklar. Kampanyaya katılan kişiler harcama yaptıkça belirlenen tutar üzerinden ödül kazanacaklar. İşte o kampanyalar ve kazanılacak ödüller... 

GARANTİPAY EKİM AYI KAMPANYASI! 160 - 200 TL ÖDÜL PARASI KAZANABİLİRSİNİZ...

İnternet üzerinden alışveriş yapmayı seven kişiler için Garanti Bankası tarafından düzenlenen Ekim kampanyası ile hepsi burada, trendyol ve N11 gibi web site ve mobil uygulamalar üzerinden yapılan her 500 TL ve üzeri alışverişte 40 TL olmak üzere toplamda 160 TL ödül kazanma imkanı sunuldu. GarantiPay ile yapılan alışverişlerde ise 10 TL böylelikle toplamda 200 TL ödül kazanma fırsatı tanındı. 

garanti kampanya

Düzenlenen kampanyaya katılmak isteyen kişilerin ilk harcamalarını yapmadan önce  BonusFlaş üzerinden "Hemen Katıl"ı tıklamanız ya da cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden büyük harflerle ONLINE yazarak hazırladıkları kısa mesajı 3340 numarasına göndermeleri yeterli olacak. Kampanya 31 Ekim 2022 tarihinde sona erecek. 

125 tl ödül

GARANTİ BBVA BONUS KREDİ KARTI MARKET KAMPANYASI NEDİR?

Garanti BBVA Bankası kredi kartı kampanyası ile market alışverişi yapan kişilere de bedava bonus para kazanma imkanı sunuldu. Garanti Bankası Ekim ayı market kampanyası ile 250 TL ve üzeri her ikinci alışverişe 20 TL olmak üzere toplamda 100 TL kazanma fırsatı sunuluyor. Buna ek olarak Garanti Pay ile yapılacak her ikinci işleme ise ekstra 5 TL olmak üzere ödenecek ödül tutarı 125 liraya çıkartılacak.