Garanti Bankası Günlük 53 TL Ödeyebilen Herkesi Ev Sahibi Yapıyor ! Ev Almak Artık Hayal Değil

Garanti BBVA konut kredisi başvurunuzu yapın, günde 53 TL'den başlayan taksit ödemeleri ile yuvanızı kurmak için temeli atın. Detaylar için haberimizi okumaya devam ediniz.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Garanti BBVA, yıllardır çalışıp birikim yaparak ev almak isteyenlere kapılarını sonuna kadar açtı. Şimdi Garanti BBVA konut kredisi başvurunuzu yapın, günde 53 TL’den başlayan taksit ödemeleri ile yuvanızı kurmak için temeli atın. Detaylar için haberimizi okumaya devam ediniz.

Garanti BBVA, konut kredisi oranlarını revize ederek toplumun her kesimine geliri ile doğru orantılı şekilde ev alabilecek imkânlar sağlıyor. Siz de kendinize ait bir eviniz olsun istiyorsanız Garanti BBVA tarafından sunulan Mortgage kredisinden yararlanabilirsiniz. Ödemelerinizi uzun vadelere yayarak taksitlerinizi daha kolay ödeyebilir, dilerseniz elinize geçen toplu para ile kredinizi vadesi dolmadan kapatabilirsiniz.

Günde 53 TL Ödeyip 90.000 TL Konut Kredisi Kullanma Fırsatı

Kredinizi Garanti BBVA aracılığı ile kullanarak 90.000 TL tutarlı Mortgage için aylık 1.607,79 TL, günlük olaraksa yaklaşık 53 TL ödeyebilirsiniz. Bu tutarda ödeme yapacak gelire sahip olan herkes, Garanti BBVA tarafından sunulan Mortgage hizmetinden yararlanabiliyor. Elbette bireylerin gelirleri birbirinden farklı olabilmekte. Garanti BBVA, bu durumun bilincinde olarak en düşük tutardan en yüksek tutarlı taleplere kadar bireylerin her türlü konut kredisi talebini dikkate alıyor.

Konut kredisi tutarını artırmak suretiyle daha güzel ve ileride daha da değerlenebilecek bir ev satın alabilirsiniz. 120 ay vade için kredi tutarını 10.000 TL artırarak 100.000 TL Mortgage kredisi kullanabilir, bu şekilde aylık ödemelerinizi 1.786,43 TL’ye kadar çıkarabilirsiniz. Elbette 120 aya kadar vadeler arasında seçim yapmak tamamen elinizde. Gelirinizin kredi taksitlerini karşılaması halinde kredi vadenizi daha kısa tutabilir, Garanti Bankası’na yapacağınız toplam geri ödeme tutarını bu şekilde düşürebilirsiniz.

*120.000 TL konut kredisi için taksit tutarı 2.143,72 TL,

*130.000 TL konut kredisi için taksit tutarı 2.322,36 TL,

*140.000 TL Mortgage kredisi için taksit ödemesi 2.501,00 TL,

150.000 TL ev kredisi için aylık taksit tutarı 2.633,64 TL olan seçenekleri de kullanabilirsiniz. Konut alırken ödeyeceğiniz tapu ve sigorta masrafı gibi harcamalarınızı da göz önünde bulundurarak kredi talep tutarını artırabilirsiniz. Böylece ev alırken ödeyeceğiniz tutarla beraber masraflarınızı da uzun vadede ödeme şansı bulursunuz.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN