Bankalar tarafından müşterilerine özel verilen kredi ve detaylar belli olurken, Garanti Bankası tarafından yapılan son duyuru ile birlikte şartları sağlayan kişilere 1000 TL verileceği öğrenildi. Yapılan bu açıklamanın hemen ardından özellikle de bankalar tarafından son dönemde sık sık gündeme gelen kart kampanyasından kimlerin, nasıl faydalanabileceği de oldukça merak edilmeye başlandı. Mart ayında gündeme gelen bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler için Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden gerekli olan tüm detayları önemli açıklamalar ile birlikte yayımladı. 

GARANTİ BANKASI DUYURUYU YAPTI! 

Konu hakkında merak edilenlerin artmasının ardından Garanti Bankası tarafından verilecek olan 1000 TL hakkında duyuru şu şekildeydi;  ''1-31 Mart tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA’lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, ilgili kartlarıyla 20 Nisan’a kadar yapacakları tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL bonus kazanacaktır.'' 

Kredi kartı kullanan milyonlar için BDDK önemli karar yayınladı Kredi kartı kullanan milyonlar için BDDK önemli karar yayınladı

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler için banka tarafından detaylar da açıklandı. Madde madde yapılan açıklamada hangi müşterilerin bu özel kampanyadan, nasıl faydalanabileceği gibi detaylar da öğrenilmiş oldu. Detaylar banka tarafından şu şekilde açıklandı;

  • Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus com tr, moneybonus com tr üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyaya ek kartlar ve personel kartlar dahil değildir.
  • Kazanılan bonuslar 27 Nisan – 27 Mayıs 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir.
  • Kullanılmayan bonuslar 28 Mayıs 2023 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 1000 TL bonus kazanabilir.
  • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, vergi ödemeleri, bonus kullanımları dahil değildir.
  • Kampanyaya internetten yapılan harcamalar da dahildir.
  • Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.

BU AY SONA ERİYOR!

Kampanya hakkında yapılan detaylı açıklamaların yanı sıra müşterisi olarak bu kart kampanyasından faydalanmak isteeyn kişilerin 1 Mart 2023 tarihi ile 31 Mart 2023 tarihleri arasında başvurularını yapması gerekmektedir. Belirlenen adımların da tamamlanmasının ardından kolay bir şekilde kişiler 1000 TL hediyenin sahibi olabilecektir.