Türkiye'nin ilk kurulan özel bankaları arasında yer alan Garanti Bankası nakit para ihtiyacı olan müşterilerine özel kredi kampanyasını duyurdu. Başlatılan kampanya kapsamında 31 Ekim 2022 tarihine kadar aranılan şartları yerine getiren kişilere sıfır faizli 5 bin TL borç para verileceği ilan edildi. 

TEB, QNB, ING İhtiyaç kredisinde öne geçtiler! 75 bin TL ihtiyaç kredisi düşük faizle duyuruldu! TEB, QNB, ING İhtiyaç kredisinde öne geçtiler! 75 bin TL ihtiyaç kredisi düşük faizle duyuruldu!

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin tek yapmaları gereken Garanti BBVA mobil uygulaması üzerinden ilk kez Garanti Bankası müşterisi olmak. Garanti BBVA Bankası uzaktan müşteri edinimi adımlarını takip ederek ilk kez Garanti Bankası müşterisi olan ve ardından Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden bireysel kredi kartı başvurusu yapılması gerekecek. 

GARANTİ FAİZSİZ NAKİT AVANS 5000 TL BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Bankaların son dönemde uzaktan müşteri edinimi kampanyası ile yapılan duyurular hız kazanırken bunlardan birini de Garanti BBVA Bankası gerçekleştirdi. Garanti Bankası faizsiz taksitli nakit avans kampanyası büyük yankı uyandırırken düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler için son başvuru tarihi 31  Ekim 2022 olarak ilan edildi. Kampanyadan yararlanmak için tek yapılması gereken Garanti BBVA mobil şube uygulamasını cep telefonunuza indirerek uzaktan müşteri edinimi süreci ile şubeye gitmeden ilk kez Garanti Bankası müşterisi olmak. 

garanti faizsiz 1

Garanti Bankası müşterisi olmak için uzaktan müşteri edinimi adımlarını tamamlayarak şubeye gitmeden ilk kez Garanti BBVA Bankası'nın müşterisi olan kişiler ardından 14 gün içerisinde Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden bireysel kredi kartı başvurusu yapmakla yükümlü tutuluyorlar. Kredi kartı başvurusu onaylanan kişiler 30 Kasım 2020 tarihine kadar onay alan kredi kartlarından 5 bin liraya kadar faizsiz taksitli nakit avans çekebilecekler. 

garanti faizsiz 2

GARANTİ BBVA BANKASI 5000 TL FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS NASIL ÇEKİLİR?

Garanti Bankası'nın müşterisi olan ve onay alan kişiler bu aşamadan sonra talep etmeleri durumunda kredi kartı menüsünden kendilerine özel olarak tanımlanan kampanya kapsamında faizsiz taksitli nakit avans başvurusu yapabilecekler. Kredi kartı onayı alan kişilere 1 gün sonra kampanya tanımı yapılır. Kampanyadan sadece Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden başvuru yapılabilecektir. Başvuru yapmadan öne kredi kartının kullanıma açılmış olması ve şifresinin belirlenmiş olması şartı aranacaktır.