İş Bankası müşterisi olanlara duyurdu! 1 sene ücretsiz olacak İş Bankası müşterisi olanlara duyurdu! 1 sene ücretsiz olacak

Halk arasında alışılagelmiş, sloganlaşmış sözlerden olan "Alırsın Ford, olursun lord" sözü gerçek oluyor. Amerikan menşeili otomotiv devi Ford tarafından geliştirilen yeni destek kampanyası kapsamında vatandaşlara 100 bin TL tutarında taşıt kredisi verileceği bildirildi. Yeni gelen kredi kampanyası kapsamında vatandaşlara 12 ay vadeli ödeme yapılacağı bildirildi.

100 bin TL tutarında verilen taşıt kredisi kampanyası ile vatandaşlar 12 ay vade fırsatı ile yüzde 0,99 faiz oranı ile otomobil sahibi olabilecekler. 

Son dönemlerde otomobil fiyatlarında uygulanan peş peşe zamlar ile birlikte sıfır km otomobil sahibi olmak pek çok vatandaş için hayal olurken, çok sayıda kişi de ikinci el otomobillerin fiyatlarını sıkı bir şekilde araştırıyor. Ancak ikinci el pazarında da yaşanan artışlar sonrasında pek çok kişi yeniden sıfır km otomobillere yöneliyor.

ford1

İkinci el pek çok otomobil modelinin sıfır km otomobiller ile yarışır fiyatlara sahip olması sebebiyle tercih edilen sıfır km otomobiller için ise kredi fırsatları e kampanyalar araştırılıyor. Pek çok vatandaşın araştırdığı sıfır km otomobillerin bazıları ise büyük kampanya imkanları sunuyor.

Son olarak Amerikan otomotiv devlerinden olan Ford tarafından geliştirilen taşıt kredisi kampanyası ile Ford binek otomobillerde geçerli 100 bin TL kredi fırsatı dikkat çekiyor.

FORD BİNEK OTOMOBİLLERDE 100 BİN TL DESTEK KAMPANYASI

ford-kampanya

Ford tarafından geliştirilmiş olan kampanya kapsamında vatandaşlar 100 bin TL tutarında destek ödemesinden kolaylıkla faydalanabilecekler. En yakın Ford showroomlarına giderek faydalanmanın mümkün kılındığı kampanya kapsamında 100 bin TL tutarında ödeme, 12 ay vadeli olarak 0,99 faiz oranı ile sunuluyor. 9 bin 18,75 TL tutarında aylık taksit ödemeleri ile geri ödemesi gerçekleştirilen kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler 583, 80 TL tutarında dosya masrafı ödüyorlar.

ford3

Binek otomobil modellerinden faydalanmak isteyen vatandaşlar çağrı merkezlerini arayarak ve Ford showroomlarını ziyaret ederek detaylı bilgi sahibi olabiliyorlar.