Ford Binek Araçlarda Mart Ayına Özel İndirimler Duyuruldu! Üstelik Düşük Faizli Finansman Seçenekleriyle Geliyor!

Ford modellerinde cazip indirimler ve avantajlı finansman seçenekleri Mart ayında da devam ediyor. İşte herkesi Ford sahibi yapacak o kampanyalar…

Ekonomi 02.03.2022 - 09:20 02.03.2022 - 09:20 Serhat Karaman

Otomobil sektöründe yaşanan durgunluk sonrasında gelen yeni kampanyalar dikkat çekiyor. Bir yandan çip krizi ve diğer küresel sorunlarla yaşanan sıkıntılar, diğer yandan Türkiye’deki ekonomik problemler otomobil fiyatlarının bir hayli artmasına neden oldu. Artan fiyatlar sonrasında uzun süredir durgunluk yaşanan otomobil piyasalarında güncel kampanyalar ile durgunluğun aşılması hedefleniyor. 

Ford’un 7 Mart’a kadar devam edecek avantajlı kampanyalarından yararlanarak uygun fiyatlı sevilen Ford modellerine kolayca sahip olabilirsiniz. Üstelik yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları ile sunulan ayrıcalıklı finansman seçenekleri ile vatandaşların dilediği Ford modeline kolayca ulaşmasının sağlanması hedefleniyor. 

Ford Binek Araçlarda Avantajlı Kampanyalar 

Mart ayına özel Ford araçlarda geçerli avantajlı kampanyalar ile herkesin kolayca araç sahibi olması sağlanacak. Düşük faiz avantajları ve rahat ödeme seçenekleri ile uygun fiyatlardan yararlanmak isteyenlere özel cazip teklifler sunuluyor. Bir yandan taşıt kredilerinden yapılan düzenleme sonrasında hareketlilik yaşanan piyasalarda otomobil devlerinden gelen indirimler dikkat çekiyor. 

Haber

Ford’un sevilen binek otomobillerinde geçerli avantajlı fiyatlar ve 7 Mart’a kadar devam edecek kampanyadan yararlanarak Ford Fiesta, Focus ve Kuga modellerinden biri için finansman kullanabilirsiniz. 100.000 TL’ye 12 ay vade ve yüzde 0,99 faiz oranları ile kredi kullanarak Ford’un en sevilen modellerinden birine sahip olabilirsiniz. 

Ford Ticari Araç Kampanyaları 

Ford’un binek araçlarının yanı sıra sevilen ticari araç modellerinde de benzer indirim ve finansman seçenekleri sunuluyor. Düşük faiz oranlarından yararlanarak Türkiye’de de çokça sevilen Ford’un ticari araç modellerinden birine sahip olabilirsiniz. Tourneo Courier, Transit Courier, Tourneo Custom başta olmak üzere Transit Van ve Transit Minibüs, Transit Kamyonet modelleri dahil birçok ticari araç modeli için 100 bin TL’ye 12 ay vade ile yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları kredi verilmektedir. Krediyi kullanarak 7 Mart 2022 tarihine kadar dilediğiniz bir Ford ticari aracı satın alabilirsiniz. Ayrıca Mart ayına özel indirim fırsatları da avantaj sağlamaya devam ediyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@