Togg ve Ferrari tasarımcısı şimdi de Foxconn için otomobil tasarımı yaptı! Foxconn Model B özellikleri, Türkiye fiyatı Togg ve Ferrari tasarımcısı şimdi de Foxconn için otomobil tasarımı yaptı! Foxconn Model B özellikleri, Türkiye fiyatı

Küresel ölçekte yaşanan enflasyon nedeniyle akıllı telefon sahibi olmak güçleşti. Dünya çapında pek çok kişi yeni çıkan akıllı telefon modellerinin fiyatlarından şikayetçi olurken özellikte ülkemizde bu durum büyük ölçekli bir seviyeye ulaştı.

Son olarak duyurulan akıllı telefon modellerinin bir asgari ücretin en az iki katı seviyesinde fiyat etiketleri ile piyasayta sürülmesi dikkatleri üstüne çekerken bazı markalar ise bu enflasyon ve vergiler karşısında hala fiyat performans odaklı akıllı telefon modellerini duyurmaya devam ediyor.

OnePlus markası tarafından duyurulan yeni akıllı telefon modeli Nord N300 modeli ise özellikleri ve fiyatı ile dikkat çekti. Yeni gelen bilgiler kapsamında çıkış tarihi belli olan akıllı telefon modelinin fiyatı da öğrenildi.

nord-n-300 (1)

ONEPLUS NORD N300 ÇIKIŞ TARİHİ

OnePlus markası tarafından duyurulan ve çıkış tarihi henüz belli olan akıllı telefon modeli Nord N300 için geri sayım devam ederken son olarak gelen bilgiller ile yakın bir zamanda telefonun teknoloji marketlerde raflardaki yerlerini alacağı bildirildi.

Fiyat/ performans odaklı akıllı telefon modeli için çıkış tarihi net bir şekilde duyurulmasa da akıllı telefon modelinin Kasım ayı itibarıyla satışta olacağı bilgisi paylaşıldı.

nord-n-300 (2)

ONUPLUS NORD N300 ÖZELLİKLERİ

Kasım ayında satışına başlanması beklenen akıllı telefon modeli için geri sayım devam ederken Nord N300'ün 5G teknolojisi ile geleceği bilinirken öte yandan bu akıllı telefon modelinin MediaTek Dimensity 5G adı verilen alt seviye bir yonga ile geleceği de duyuruldu. 5.000 mAh pil gücüne sahip olarak üretilecek olan ekranın arka kısmında çözünürlükleri bilinmeyen 3 adet kamera bulunurken ön kısımda ise çentiksiz kamera delikli bir ekran kullanıcıları karşılayacak.

nord-n-300 (3)

ONEPLUS NORD N300 FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?

OnePlus markası tarafından piyasaya sürülecek olan bu akıllı telefon Amerika pazarında 300 dolar fiyat etiketi ile müşterilerle buluşacak. Öte yandan bu akıllı telefon modelinin Türkiye için satış fiyatı henüz net bir şekilde açıklanmazken Webtekno tarafından belirtilen rakama göre 7 bin TL ila 9 bin TL arasında bir fiyat etiketi ile pazarda yer alması bekleniyor.