Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir? Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir?

Hesabında nakit biten kişiler için QNB Finansbank'tan müjde geldi. Nakit avans, kredi ve kredi kartı derken borçları biriken ve ödemede zorluk çeken vatandaşlar nakit ihtiyaçlarını karşılamak ve kolay bir şekilde ödemelerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için haber geldi.

Özel banka kuruluşları arasında yer alan ve milyonlarca vatandaş tarafından tercih edilen, QNB Finansbank'ın alt markası ve dijital bankacılık çözümü olan masrafsız banka kuruluşu Enpara tarafından gelen müjdeli haber kapsamında vatandaşlara duyuru yapıldı.

Gelen son bilgilere göre vatandaşların kolay bir başvuru süreci ile 25 bin 000 TL'ye varan tutarlarda ödeme alabilecekleri duyuruldu. Gelen bilgiler kapsamında vatandaşların Ek Para adı verilen bu tutardan yararlanmaları sağlanıyor.

Enpara tarafından verilmekte olan bu ekpara kapsamında vatandaşlar ayda 25 bin TL'ye varan tutarlarda ödeme alarak bu fırsattan yararlanabiliyorlar.

Enpara tarafından sunulan bu ödeme kapsamında vatandaşlar havale ve EFT bedeli ödeme zorunluluğu olmaksızın hesap açtırabiliyor ve bu hesaplarına ekpara tanımlatabiliyorlar. Tanımlanan ekpara tutarları vatandaşların hesapların hesaplarına anında tanımlanıyor ve vatandaşlar bu tutarlardan kolaylıkla faydalanabiliyor.

Kredi notu görece yüksek olan kişlilere ise 10 bin TL tutarında ekpara ödemesi kolaylıkla çıkabiliyor. İşte Ekpara koşulları!

Ek Para Borç Hesaplama 

  • Kullanılan Ek Para Tutarı = 10 Bin TL 
  • Kullanım Süresi = 30 Gün 
  • Aylık Faiz Oranı = Yüzde 1,63 
  • Ana Para Borcu = 10 Bin TL 
  • Faiz ve Vergi Borcu = 203,75 TL 
  • Toplam Borç = 10.203,75 TL

Screenshot_8-1

Bu koşullar altında sunulmakta olan nakit desteğinden faydalanmak isteyen vatandaşlar Enpara karta sahiplerse mobil uygulama ve çağrı merkezlerinden, değillerse kart başvurusu ve onaylanmasının ardından başvuru yapabilmektedirler.