Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

FİNANS

5 Mart 2020 Perşembe 22:07:32

Son Güncelleme: 21/12/2020 14:11:12

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Acil işin olanlar veya merak edenler için ziraat bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma nasıl olur? Bu işlemde neler gereklidir? Açıklayalım.

Acil işin olanlar veya merak edenler için ziraat bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma nasıl olur? Bu işlemde neler gereklidir? Açıklayalım.

Türkiye’nin en önemli ve köklü bankalarından olan Ziraat Bankası hem yenilikleriyle hem de verdiği hizmetlerle her zaman dikkat çeken bir banka olmuştur. Müşteri memnuniyetinin en üst safhada tuttuğu birkaç bankadan birisi olan Ziraat Bankası müşterilerine verdiği destekle daima ileri ilerleyen bir bankadır.

Ziraat Bankası Verdiği Hizmetler

Ziraat Bankası geçmişte olduğu gibi günümüz içerisinde de aynı şekilde Türkiye’nin bankacılık sektörüne ışık tutmaya devam ediyor. Çağrı merkezi, ATM, İnternet şubesi, telefon ve mobil bankacılıkla birlikte diğer kanallarıyla müşterilerinin her zaman yanında destekçi olmaktadır. Yurt dışında da büyümeyi hedef belirleyen ve dünyanın birçok ülkesinde yer almakta olan hizmet noktalarıyla en geniş uluslararası ağa sahip olan Türk Bankasıdır.

Geniş Hizmet Ağı

Ziraat Bankası geniş ürün yelpazesiyle ödeme sistemleri, mevduat, yatırım ve kredi alanlarında müşterilerine hizmet sunmaktadır. Ayrıca en uygun hizmet ve ürünleri, en uygun fiyat ve vade seçeneklerini gerçekleştirmektedir. Dönemsel olarak da hazırladığı kampanya ve promosyonlarla ve avantajlı koşullarla da müşterilerine her zaman destek sağlıyor. Ayrıca hizmet çeşitliliği, Pazar bilgisi, güçlü mali yapısı ve sinerjik yapısı ile sürekli büyüme yönünde ihtiyaç duyduğu motivasyonu ve enerjiyi kesintisiz bir şekilde sağlamaktadır.  ​​​​​​​

Ziraat Bankası’nın Hizmet Saatleri

Hafta içi her gün sabah 9.00’da mesai başlar ve akşam 17.30’a kadar bankanın müşterilerine sunduğu hizmet devam eder. Cumartesi ve pazar günleri banka şubeleri kapalı olacaktır.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Nasıl Gerçekleşir?

Ziraat Bankası’nın müşteri hizmetleri sayesinde pek çok müşteri istediği yerde ve vakitte arzu ettikleri an bankacılık işlemlerine basit bir şekilde ulaşabilirler. Sınırlı bir vakit olmaksızın haftanın 7 günü ve 24 saati olarak kesintisiz bir şekilde hizmet sunan müşteri hizmetleri, müşterilerin çeşitli işlemlerini yapabilmeleri için oldukça destek oluyorlar. Her Ziraat Bankası müşterisinin ulaşabileceği hizmet numaraları şunlardır:

 • 220 00 00
 • 444 00 00

Müşteriler seçecekleri bu iki numaradan birine arama sağlayarak, kendilerine verilecek olan talimatları da mutlaka sırasıyla takip ederek, kendisine en uygun olacak herhangi bir banka işlemini seçip hızlı ve kolayca tüm işlemlerini ifa edebilirler.

Operatörün İsteyeceği Bilgiler

Sizlerin ilk yapması gereken şey 0850 220 00 00 ya da 444 00 00 numaralı olan Ziraat Bankası’nın müşteri hizmetlerini aramanızdır.

 • Ardından sizlerin karşısına çıkacak olan menüleri ve bazı uyarıları da dinledikten sonra, banka sizlerden bazı bilgiler isteyecektir.
 • Bunlar: T.C. Kimlik numaranız, kart numaranız, müşteri numaranız, cep telefonu numaranız ve çeşitli ufak bilgiler.
 • Tüm bu bilgiler sunulduktan sonra diğer işleme geçilecektir.
 • Bu verilen bilgilerden sonra sesli yanıt sistemi ile karşılaşacaksınız, burada ilk olarak “müşteri temsilcisi” diyeceksiniz. Ardından “bunların başında” diyerek diğer işleme yönlendirileceksiniz.
 • Eğer sesli yanıt sisteminde hata oluşursa, karşınıza çıkacak olan menüde sıralı bir şekilde 1-6-0 rakamlarını tuşlayın.
 • Bu tuşlama işlemi esnasında mutlaka 1 saniye aralık bırakarak uygulayın.

Daha sonra müşteri hizmetlerine direk bağlanacaksınız.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerinde Yapılan İşlemler

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerinde yapılabilen işlemler şunlardır:

 • Para transferi işlemleri.
 • Hesap işlemleri.
 • HGS ve OGS işlemleri.
 • Kart işlemleri.
 • Yatırım işlemleri.
 • Ödeme işlemleri.
 • Şifre işlemleri.
 • İnternet bankacılığı ile alakalı destek hizmetleri.
 • Başvurularınız ve sonuçları ile ilgili takipler.

Ayrıca tüm bilgi alma işlemlerinizi Ziraat Bankası’nın müşteri hizmetlerinden hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızın güncellenen direkt bağlanma 2021 yöntemlerine buradan ulaşabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı