Ziraat Bankası Hesap Kartı Açma Başvurusu Nasıl Yapılır? 2021 İşlemleri
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ziraat Bankası Hesap Kartı Açma Başvurusu Nasıl Yapılır? 2021 İşlemleri

FİNANS

18 Aralık 2020 Cuma 02:48:38

Ziraat Bankası Hesap Kartı Açma Başvurusu Nasıl Yapılır? 2021 İşlemleri

Hesap kartı açma işlemleri Ziraat Bankası platformları üzerinden 2021 yılında kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Bu sayfa üzerinden hesap kartı başvurusu, kart açılışı ve başvuru takibiyle ilgili tüm merak ettiğiniz süreçler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vatandaşlarımız aşağıda yazdığımız adımları takip ederek kolayca Ziraat Bankası hesabı ya da hesap kartı açabilirler. Online olarak bankacılık işlemlerini hızla halledebilirler.

Vatandaşlarımız paralarını güvenli bir şekilde tutmak adına hesap açabilirler. Bu hesabı ise hesap kartı ile yönetebilir aynı zaman da kartınızı kredi kartı olarak da kullanabilirsiniz. Vadesiz Türk lirası mevduat hesabınıza bağlı olacak bu kart ile hem paralarını saklayabilir hem de internet bankacılığı başta olmak üzere birçok hızlı ve kolay işlemden yararlanabilirsiniz.

Fakat hesap kartı vatandaşlarımızın 18 yaşında büyük olması gerekir. 18 yaşından küçükler de ailelerinin rızası ile hem hesap hem de kart açtırabilir.

Siz vatandaşlarımız için önce Ziraat hesap açmayı daha sonra da Ziraat hesap kartı açmanın nasıl olduğunu derledik. Ayrıntılar haberimizde;

Ziraat Bankası Hesap Kartı Açma 2021

Kamu bankalarından biri olan ve vatandaşlarımız tarafından sık sık tercih edilen Ziraat Bank ile vatandaşlarımız kolayca mevduat hesabı açabilirler. Vatandaşlarımızın ise hesap açmaları içinse iki yol bulunmakta. Bunlardan biri vatandaşlarımızın direkt şubeye giderek başvuru yapmasıdır. Bunun için kimlik belgeleri gerekmektedir. Diğer bir yolda ise Ziraat internet şubesinden giriş yaparak gerçekleştirmektir. Fakat ikinci yol için vatandaşlarımızın Ziraat Bankası müşterisi olmaları gerekmektedir.

Birçok vatandaşımız salgın nedeniyle şubeye gitmeden internetten hesap açmak istiyorlar. Fakat Ziraat Bankasında bu şekilde hesap açabilmeniz için diğer bankaların aksine müşterisi olmanız gerekmektedir.

Ziraat Bankası Hesap Kartı Başvurusu

Vatandaşlarımız Ziraat Bankası müşterisi olmasa bile hesap kartı için başvurabilir ve şubeye gitmeden bankanın müşterisi olabilirler. Bank Kart ile birlikte vatandaşlarımız hem kredi kartı hem de banka kartını tek kartta birleştirmiş oluyor. Bu şekilde vatandaşlarımız tek kart ile iki karta birden sahip oluyor.

Ziraat Bankası Hesap Kartı için;

Öncellikle vatandaşlarımız şubeye kimlik bilgileri ile gidebileceği gibi internet üzerinden de işlemlerini yapabilirler.

Bunun için internet sayfasına girmeli ve Bireysel işlemler seçilmelidir. Daha sonra Kart ve Kredi Kartı Özellikli Banka kartları seçimi yapılmalıdır. Bank kart seçilmeli ve onaylanmalıdır.

Başvuru kanallarından “Web Sitesi” seçeneği seçilmeli ve istenilen bilgiler eksiksiz ve doğru şekilde doldurulmalıdır. Ardından güvenlik onayı verilmeli SMS doğrulaması yapılmalıdır. Vatandaşlarımız gelir bilgilerini de girerek başvurularını kolayca tamamlayabilirler.

Ziraat Bankası Bank kart Özellikleri

Vatandaşlarımız Ziraat Bankası’nın bank kart özelliği ile hem mevduat hesaplarını kontrol edebilir hem de kredi kartı ile banka kartına aynı anda sahip olabilirler. Bunun yanı sıra aynı bank kartın birçok ek özelliği de bulunmakta işte onlar;

Vatandaşlarımız hem banka kart hem de kredi kartına bir kartta aynı anda sahip olabilirler.

Anlaşmalı yerlerden taksitli alışveriş yapabilirler.

Kampanyalardan yararlanabilir.

Puan biriktirebilirler. Kazanılan puan ile birlikte vatandaşlarımız alışveriş yapabilirler.

Ziraat Bankası şubelerinden ve ATM’den kolayca para çekebilirler.

Vatandaşlarımız yurt içinde ya da yurtdışında alıveriş yapabilirler.

Temassız özellik ile vatandaşlarımız şifre kullanmadan hızlı alışverişlerini gerçekleştirebilir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı